Inter'de operasyon başladı

Inter'de sezon başından buyana konuşulan operasyon dün akşam itibariyle başladı. Teknik direktör Mancini'nin menajeri Giorgio De Giorgis, yaptığı açıklamada Lacivert siyahlıların, İtalyan hoca ile yollarını ayırdığını ve Moratti'nin Mourinho ile anlaşacağı söyledi.

Inter'de bu sezon beklenen performansın sahaya yansıtılamaması üzerine Moratti'nin yapması beklenen operasyon ile ilgili konuşan Mancini'nin menajeri Giorgio De Giorgis, henüz resmi bir açıklama yapılmadığını, ancak herşeyin çok açık olduğunu söyledi. Mancini'nin Inter'den ayrılacağını ifade eden menajer, "Ama resmi açıklama ne zaman yapılır onu bilemiyorum. Sanırım yarın(salı) akşam herşey netlik kazanacak" dedi.

Mancini'nin Inter'deki görevinin bitmesi nedeniyle çok üzgün olduğunu ifade eden Giorgis, "Gelecek sezon ile ilgili önemli planları vardı. Çok iyi sezonların ardından böyle ayrılmak istemiyordu" şeklinde konuştu.

Dün gerçekleşen Moratti-Mancini görüşmesinin ardından iki taraf da bir açıklama yapmazken, görüşmeyi çok kısa sürede terkeden Mancini'nin oldukça üzgün olduğu gözlendi. İkilinin sözleşmedeki tazminat ile ilgili hiç konuşmadığı, Inter'in, Mancini'nin sözleşmesinin sonuna kadar alacağı parayı ödeyeceği ifade edildi.

Moratti'nin küçük pürüzlerin çözülmesinin ardından Mourinho ile anlaştıklarını resmen açıklaması ve transfer harekatına başlaması bekleniyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 293
favori
like
share