Milli Takımlar teknik direktörü Fatih Terim, içini döktü !.. Tecrübeli teknik adam kendilerini küçük gören Portekiz teknik direktörü Scolari için, "Scolari bizi ciddiye alıyor mu almıyor mu görecek" dedi.

BİR TAKIM OYUNLAR OYNANIYOR
ATV'nin canlı yayınında konuşan Terim, Fatih Altaylı'nın Fenerden teklif aldığına ilişkin yazısına çarpıcı bir yanıt verdi; "Bir telefon açsa gerçeği öğrenirdi. Terim bir kongre üyeliği kadar mı? Bir şeyler dönüyor, birileri oyun oynuyor. Milli takımı bırakmamı istiyor birileri..."

PORTEKİZ KİMİN YILDIZ OLDUĞUNU GÖRECEK
Cumartesi günü oynanacak Portekiz maçını da değerlendiren Fatih Terim çok ama çok iddialı konuştu. "Scolari bizi ciddiye alıyor mu almıyor mu görecek" diyen Terim, .Cumartesi günü herkes gurur duyacakları bir milli takım izleyecekler. Aslanlar gibi mücadele edeceğiz" dedi.

EMRE ZAMANLAMASI YANLIŞ
Fatih Terim'in şikayetçi olduğu bir diğer konu da Emre'nin transferi ve sonrasında medyada çıkan yorumlardı. Terim, "Zamanlama çok kötü" diyerek, Emre hakkında yapılan tartışmaların oyuncuya zarar verdiğini söyledi. Terim, Emre'nin transferine dair tartışmaların hazirandan sonraya bırakılmasını rica etti.

PORTEKİZ KİMİN YILDIZ OLDUĞUNU GÖRECEK
Cumartesi günü oynanacak Portekiz maçını da değerlendiren Fatih Terim çok ama çok iddialı konuştu. "Scolari bizi ciddiye alıyor mu almıyor mu görecek" diyen Terim, "Portekiz maçında kimin yıldız olduğunu göreceğiz. Cumartesi günü herkes gurur duyacakları bir milli takım izleyecekler. Aslanlar gibi mücadele edeceğiz" dedi.
"BİZ İDDİALIYIZ KARDEŞİM"
Bu maçla ilgili büyük konuşmanın kendilerine yakışmadığını belirten Terim, "Ama biz iddialıyız kardeşim. Biz buraya kendimizi hatırlatmak için geldik. Benim orta saham çok az takımda var. Türk Milli takımı iddialı olma hakkına sahiptir. Biz bu gruptan çıkalım bakın daha ne güzel şeyler olacak. Portekiz ile başlamak bir avantaj bizim için. Kimseden ne korktuğumuz, ne de çekindiğimiz var" dedi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 451
favori
like
share