[size="5"][font="Georgia"][color="#2F4F4F"]Advanced Email Extractor[left]Tanıtım

Advanced Email Extractor (AEE) Internet’ teki Web sayfalarından (HTTP ve HTTPS protokolleri kullanan), HTML’ den ve yerel diskteki metin dosyalarından e-posta adreslerini çıkarmak için tasarlanmıştır. AEE bir proxy sunucusu üzerinden işlemi destekler, birkaç sayfayı aynı anda yükleme becerisine sahiptir ve çok az kaynak gerektirir. AEE’ yi komut satırından tam otomatik modda çalıştırmak mümkündür.

Eğer elinizin altındaki bazı belgeler içinde karışık vaziyette çok sayıda e-posta adresi varsa ve bunları tek elde toplamak istiyorsanız, Email Extractor bunu size sunar.
Program sayesinde karışık metin dosyaları içinde yer alan e-posta adreslerini tek hamleyle tüm metnin içinden sıyırarak çıkartabilirsiniz. Öteki türlü tek tek elle bir belge içindeki e-posta adresleri çıkartmak oldukça zordur.
Program için sadece çıkartılacak belge adresi tarif etmeniz yeterli olur. Dosya içinden çıkarmış olduğu e-posta adreslerini bir liste haline getirir.
Ana menüde yer alan dosya/klasör/sürücü
alanından hedef dosya/klasörü bulup `Start` butonuna basmanız yeterli olur. `Email List` içinden de çıkan ve listelenen e-postaları görebilirsiniz.

Özellikleri

Kolay kullanım hızlı sonuç.
Çift e-posta adreslerini yok sayabilir.
Sınırsız listeleme büyüklüğü.
Salt okunur CD`lerden tarama yapabilir.[/left]


[url="http://rapidshare.com/files/119823541/GeceMavisi.exe"][/url]


Rar Pas <> GeceMavisi

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 369
favori
like
share
romeo_1905 Tarih: 30.06.2008 21:42
saol paylasım için
GeceMavisi Tarih: 04.06.2008 02:26
Ben tesekkur ederim.
Red_Line Tarih: 03.06.2008 21:18
teşekkürler