Gözler ruhun aynası, neden kirpiklerinizi elmaslarla ya da renkli tüylerle süslemeyesiniz? Takma kirpikler şekil değiştirdi.

Ünlü makyaj uzmanı Shu Uemura, 2 yıl önce Japonya’da egzotik kirpik modasını başlattı. Uemura’nın, Tokyo Lash Bars adlı takma kirpik merkezleri, Manhattan ve Vancouver da bulunuyor. Siz de modaya uyup kürklü ya da Madonna gibi elmaslı takma kirpiklerden kullanabilirsiniz.
Bu takma kirpikler her gün kullanmak için uygun değil. Özel günlerde ve gecelerde ya da çok özel fotoğraf kareleri için tercih edilebilir. Kanada’daki mağazasında 25 ila 80 YTL arasında değişiyor.

Madonna kirpikleri
Shu Uemura, Madonna için elmaslı olanlarını tasarladı. 0.75 karatlık elmaslarla süslü kirpikleri Neiman Marcus’un mağazasında 10 bin dolara satıyor. 10 bin dolar veremeyecekler için 25 dolara imitasyon taşlarla süslü olanları var.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1395
favori
like
share
Kader mi desem Tarih: 11.06.2008 21:01
ya bu tüyler müyler tas filan hadi gözümüze kacarsa hava atalim derken gözümüzden olmayalim neme lazim insanin kendi kiprigi dururken bide böyle hangi tavuktan kustan yada nerden geldigi bilinmeyen seyler takmayin güzelim gözlerinize ... hem gözler kalbin aynasidir cok haklisin e bu tüylerle ve taslarla gözlerin sirri ve özelligi kalmaz bence ( adam hatirlarken tavuk tüylü kirpikleri vardi ) mi diye hatirlasin gerci sahsi fikrim tabi modaya uymak isteyen bayan arkadaslara bisey diyemem ....
AYIŞIĞI Tarih: 11.06.2008 14:15
ellerine sağlık sindy...
SU-PERISI Tarih: 04.06.2008 17:20
Elmaslarla süslü olanlar çokda pahalı.Ben farklı kirpik alıp takmayı düşünmem.