İşte Taraftarın 11’i
Bordo-Mavili taraftarlar takagazete.com’a gönderdikleri mail’lerde Hüseyin Çimşir, Ayman, Tolga Zengin gibi isimlere forma şans vermediler.
Taraftar Havaya Girdi

Trabzonspor’da resmi transfer sezonunun henüz başlamamasına rağmen bombo isimlere imza attırılması taraftarları ayağa kaldırdı. Yıllardır yüzleri gülmeyen ve başarısız sonuçlarla her sezon kahrolan taraftarlar yeni transferlerin heyecanıyla 11 yapmaya başladılar. Takagazete.com’a gönderilen mail’ler de kaptan Hüseyin Çimşir,Ayman ve Tolga Zengin yer almazken özellikle kaleci ve sağ kenar konusunda istekte bulundular.

İki Mevki Çok Önemli

Trabzonspor taraftarları yönetime seslenerek deneyimli bir kalecinin alınmasını talep ettiler. Sağ kenar için Musa Büyük ile anlaşma yapılmasını bekleyen taraftarlar alternatif olarak Sivasspor’un sağ kenar oyuncusu Abdurrahman Dereli’nin alınmasını istiyorlar. Taraftarlar ayrıca sol kenar için Cale’nin yeterli olup olmayacağı konusunda kaygılarını dile getirdiler. Taraftarın şimdilik 11’inde geçen yılki takımdan sadece Yattara, Tayfun, Serkan ve Onur yer aldı.
taka

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1253
favori
like
share
keskinkilic_68 Tarih: 20.07.2008 12:20
hazırlık maçları başlamadan birşey denemez ama

geçen seneden

tolga yattara hüseyin ve tayfun barış ilk onbirde olabilir fakat yenileride görmek lazım
moonkhanstar Tarih: 20.07.2008 11:58
trabzonspor 2008/2009

sylva-tayfun-song-giray-ismail-yattara-selçuk-colman-zafer-gökhan-umut
tekkursun68 Tarih: 07.06.2008 07:09
bence orta sahadan birici cikmali ve 4-3-3 olmali
böyle cook gol yersiniz abi