Trabzon'un hedefi Milli Takım
07 Haziran 2008

Trabzonspor, gelecek sezon milli takıma daha fazla oyuncu vermeyi hedefliyor.

Yaptığı transferlerle dikkat çeken Trabzonspor, gelecek sezon milli takıma daha fazla oyuncu vermeyi hedefliyor.

Özellikle Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz gibi oyuncularının Rus kulüplerine transfer olması, Hüseyin Çimşir'in de milli takıma çağrılmayışının ardından sadece kaleci Tolga Zengin'i Avrupa Şampiyonası kadrosuna gönderen Trabzonspor, milli takıma ilerleyen dönemlerde fazla oyuncu göndermek istiyor.
Manisaspor'dan Selçuk İnan, Kayserispor'dan Gökhan Ünal, Gençlerbirliği

OFTAŞ Spor'dan Giray Kaçar, Almanya'nın Unterhaching takımından Ceyhun Gülselam gibi daha önce milli takım kadrolarına çağrılan oyuncuları kadrosuna katan bordo-mavililer, mevcut oyuncularından da daha fazla performans bekleyerek milli takıma geçmiş yıllardaki gibi fazla oyuncu vermeye çalışacak.
Kulüp Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, bu sezon genç ve uzun yıllar

Trabzonspor'a fayda sağlayacak oyuncularla anlaşma yoluna gittiklerini belirterek, ''Son yıllarda Trabzonspor, milli takımlara çok fazla oyuncu veremiyor. Belki de gelecek yıl milli takıma en çok oyuncu veren kulüp olma özelliğini ve gururunu yaşayacağız'' dedi.

İddialı ve inançlı bir ekip oluşturmaya çalıştıklarını kaydeden Hacısalihoğlu, ''Şimdi takımı inançlı, kazanma arzusu olan bir ekip haline getirmek önemli. Bunu yaptığımız zaman istediklerimizi gerçekleştireceğimize inanıyorum'' diye konuştu.


Kaynak:

trabzonspor fanatik,trabzonspor forma,trabzonspor formaları,trabzonspor forum,trabzonspor galati,trabzonspor gençlerbirliği,trabzonspor goller,trabzonspor haber,trabzonspor haberler,trabzonspor intertoto,trabzonspor kadrosu,trabzonspor kulübü,trabzonspor macı,trabzonspor marşları,trabzonspor marşı,trabzonspor maç sonucu,trabzonspor maçi,trabzonspor maçları,trabzonspor msn,trabzonspor nickleri,trabzonspor otelul,trabzonspor oyunları,trabzonspor radyo,trabzonspor resmi,trabzonspor resmi sitesi,trabzonspor siteleri,

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 490
favori
like
share