Milli bisikletçiler Gümüşhane'de
07 Haziran 2008
Kanserde erken tanının önemine dikkat çekmek üzere yola çıkan Mavi Bisikletliler, Gümüşhane'ye ulaştı.

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen "Mavi Bisiklet, Kanserde Erken Tanı İçin Yol Açık" kamuoyunu bilgilendirme kampanyasının ikinci ayağında Milli Bisikletçiler Gümüşhane'ye geldi. Geceyi Gümüşhane'de geçiren ekip, bugün sabah Karaca Mağarası ve Süleymaniye Mahallesi'ni de ziyaret etti.

Organizasyon Koordinatörü Cihan Zarakol, 12 milli bisikletçi ile çıktıkları turda Rize, Gümüşhane, Trabzon, Giresun, Ordu, Samsun, Sinop, Kastamonu, Karabük, Zonguldak ve Bolu illerinde bin 770 kilometre pedal çevireceklerini söyledi.
Zarakol, Karadeniz turlarının çok ilgi gördüğünü, gittikleri illerde halkın ve kamuoyunun büyük desteği ile karşılaştıklarını belirterek, bisiklet sporuna ve kanserde erken teşhisin önemini vurgulamak için düzenlenen organizasyona tüm vatandaşları beklediklerini söyledi.


gümüşhane,gümüşhane köyü,gumushane,gümüshane,gümüşhane kelkit,gümüşhane resimleri,gümüşhane şiran,gumushane com,gumushane kelkit,gümüşhane belediyesi,gümüşhane com,gümüşhane ili,gümüşhane ilçesi,gümüşhane kelkit köyü,gümüşhane kösegümüşhane kürtün,gümüşhane sağlık meslek lisesi,gümüşhane tekke,gümüşhane torul,gümüşhane şiran köyü,www gumushane,www gümüşhane,www gümüşhane com,can gümüşhane,gumushane kose,gumushane resimleri,


Kaynak:

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 477
favori
like
share