Trabzon Merkezli bir takımız
07 Haziran 2008

Değirmendere Kulübü Basın Sözcüsü Sayitoğlu, Pilot takım olma yolundaki görüşmelerin sürdüğünü söyledi.

Trabzonspor yönetimin pilot takım arayışı ve uygulaması içerisine girmesi üzerine, 1461 Trabzon Değirmendere Kulübü Basın Sözcüsü Efkan Sayitoğlu açıklama yaptı.

PİLOT OLMA YOLUNDAYIZ
Kulüp basın Sözcüsü Sayitoğlu, Trabzonspor Kulübü ile yaklaşık on gündür pilot takım olma yolundaki görüşmelerinin devam ettiğini belirterek, “1461 Trabzon Değirmendere Kulübü'nün A dan Z'ye tüm yapısının, Trabzonspor Kulübüne devredilmesi hususundaki görüşmelerimiz karşılıklı olarak sağlık bir şekilde sürüyor. 1461 Trabzon Değirmendere Kulübü'nün birinci derecede Trabzon merkezli bir takım hüviyetinde olması, kulüp yapısının sağlam ve sıkıntısız olması bu kulübün tüm özelliğini ortaya koyuyor” dedi.


BİZ HER ANLAMDA HAZIRIZ
Trabzon'daki yetenekli futbolcuları bulup Türk futboluna kazandırma misyonunu amaç edindiklerini dile getiren Sayitoğlu, “1461 Trabzon Değirmendere Kulübünü Trabzonspor'un pilot takım olarak kullanmasını ve bu genç yetenekleri bünyesine katmasını istiyoruz. 1461 Trabzon Değirmendere Kulübü, Trabzonspor'a devredilirken ismi, idari ve teknik heyeti ile her anlamda hazır bir şekilde verilecektir. Bunun görüşmelerini devam ettiriyoruz” şeklinde konuştu.


Kaynak:

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 463
favori
like
share