Sonun sonu bu gece bundan öte son yok…
Son kadeh rakım son gözyaşlarım son yazım son gecem. Her şeyin sonu bu gece bir seni sevmemin sonu değil. Bir seni sevmekten vazgeçemedi aciz yüreğim bir senden geçemedi. Ama benim adım kaybeden ben kaybetmeye mecburum. Son kez kaybediyorum. Sevgini değil ellerini bırakıyorum sevmekten değil senden vazgeçiyorum. Bu kez dönülmez yerlere göçüyorum. Yalnız geldim yalnız gidiyorum. Uğurlayanım yok arkamdan el sallayanım en önemlisi “GİTME” diyenim yok. Gidiyorum arkamda fazla bir şey bırakamıyorum bir adım kalır dudaklarında belli belirsiz birde sana yazdığım yazılarım. Unutulmak koyar bana unutma sevdiğim beni gözyaşlarımla hatırla. Sevgimle hatırla, bendeki senle hatırla. Gitmek çözümmü derdin ya çözüm gitmekmiş sevdiğim gidipte dönmemekmiş. Gidişlerin türküsünü çok söyledin derdin ya bu seferde dilimde aynı türkü bu sefer son kez söylüyorum. Üzülme sen sakın güzel gözlerinden yaş akıtma benim için koymasın gidişim armağan olsun sana bensiz günlerin.
Seni bana çok beni sana az görenler de bayram etsinler şimdi. Onlara da selam olsun son kez. Dostlarım helal etmeyin hakkınızı zamansız gittiğim için hiç affetmeyin beni hep kızın ama hiç unutmayın. Tek varlığım ailem beni anlarsanız bir siz anlarsınız gerisi yalan anlar hoşça kalın. Siz sadece anlayın bendeki tükenmişliği sadece kalbinizde hissedin beni ben hep sizinleyim. Gidiyorum kimseden af dilemiyorum kimseyi de affetmiyorum.
Sen benim olmayan sevdiğim derdim ya iki damla göz yaşına kurban olurum aldırma sen bırak iki damla gözyaşına kurban olayım. İki damla göz yaşında bırakayım tüm beni. Sevgi basit mi derdin sevmek kolaymı şimdi sen ver cevabı sevdiğim. Ben gidiyorum sana sorularının cevaplarını bırakıyorum. Seni sende bırakıyorum. Çare arama artık olanlara ben onları yanımda götürüyorum sana yaşanmamışlıklar ve yaşanacaklar armağan ediyorum. DERLERDİ YA BENDEN SANA GELECEK YOK BAK YANILDILAR İŞTE BEN SANA GELECEK BIRAKIYORUM.
Gözyaşların kurumadı omzumda kolumdaki yerin ise sıcak hala kokun burnumda tütüyor giderken bile gözlerin aklımdan çıkmıyor. Sevdim seni İMKANSIZIM ne olduğunu nasıl olduğunu umursamadan sevdim her şeye herkese rağmen sevdim ama sen ama sen benim olmayanım çok kolay yaktın gemileri. Bana direndiğin kadar hayata direnemedin cesaret edemedin ellerimi tutmaya. Beni sensiz bıraktın oysa bir seni istedim anlamsız dünyama bir ellerin ısıttı elimi bir gözlerin güldürdü gözlerimi ama sen ama sen sevdiğim anlamdan git dedin bana git dedin… işte gidiyorum sen üzülme dayanamam bu gidiş senin için…
BENİ HİÇ ANLAMIYORSUN DERDİN YA HERŞEYİM BAK SENİ ANLADIĞIM İÇİN GİDİYORUM…
SON KEZ YAZIYORUM SANA SON KEZ İÇİYORUM RAKIMI SENİN İÇİN RESİMLERİNE SONKEZ BAKIYORUM SONKEZ DİNLİYORUM SENİN SEVDİĞİN ŞARKILARI. SON KEZ ÖPTÜĞÜM GİBİ ALNINDAN SON KEZDE AĞLIYORUM SENİN İÇİN. BU DÜNYADA YA HERŞEY SENDİN YADA SEN HERŞEYDİN AMA NEYSE AMASI YOK… BİNKERE GELSİM ŞU DÜNYAYA BİN KEREDE SENİ SEVMEK İSTERDİM İYİ YÜREKLİM ALLAHA EMANET OL HERŞEYİM…
AĞLAMA ARTIK GÜZEL GÖZLÜM HERŞEY BİTTİ… BEN GİTTİM…
YARINLAR SENİN OLSUN…


alıntı

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 953
favori
like
share