Deri, kullanıldığı ürüne farklı bir hava katan, şıklık kazandıran özel bir madde. Bu tepsiler, derinin dokunuşuyla şık, elegan ve sofistike bir hava kazanıyor; derinin vakur havasını, davetlere taşıyor. Birbirinden farklı, ilginç ve kimi spor kimi klasik çizgiler taşıyan deri kaplı tepsiler, servis dünyasına renkli alternatifler sunuyor.
Doğal deriye benzeyen deri görünümlü malzemeler, hayvan dostları için en güzel buluşlardan biri. Çünkü böylece doğal deri elde etmek için yapılan hayvan katliamlarına güzel bir cevap verilmiş oluyor.Timsah ya da yılan derisine benzeyen ürünler sığır derilerini bire bir taklit eden malzemeler, derinin hüküm sürdüğü her yerde kullanılabildiği halde; hiçbir hayvanın ölümüne neden olmuyor.

İnsanların yüzyıllardır giyinmek için kullandığı, su kabından çadıra, takıdan taşıma araçlarına varana dek her türlü eşyada faydalandığı deri, deri taklidi dayanıklı, malzemelerin üretilmesiyle birlikte daha da geniş alan buldu kendine.

Hatta mutfak raflarında bile. Fincan kulplarını süsleyen deri kaplamalar, bardak kılıfları, masaüstü aksesuarları derken, deri, tepsilere de çok yakıştı.

Doğal deri desenleri ve renklerinin dışında renkli deri üretmeye de olanak veren deri görünümlü malzemeler sayesinde, klasik çizgilerde spor görünümlü uygulamalar da raflarda yerini buldu.

Farklı bir şıklık taşıyan bu ürünler evlerden horeca sektörüne kadar her yerde kullanılabiliyor, servisin kalitesini yükseltiyor.
Güneş'ten fark yaratan tasarımlar

Yeni tasarım ve desenleriyle çeşitliliğini her geçen gün zenginleştiren Güneş Melamin, bir yılı aşkın bir süredir piyasaya deri kaplı tepsiler sunuyor.

El İşçiliğiyle deri kaplanan tepsiler sağlam, kaymaz ve şık olmaları açısından otellerde özellikle oda servislerinde tercih ediliyor. Servise uygun olan büyük tepsi modellerini deriyle kaplayan firmanın kahverengi, bordo, siyah gibi renklerde çeşitli ürünleri bulunuyor.
Özay'dan Leatherform serisi

Özay'ın piyasaya sunduğu en yeni üretimi deri kaplı Leatherform serisi tepsiler piyasada büyük beğeni topluyor. Tepsideki kalitesi ve sağlamlığını, günümüzün modern şıklığına ve dekorasyonuna uydurmak amaçlı hazırlanan bu seride, Özay'ın Wooform, Selform, Rubberform tepsilerinin üzeri deriyle kaplanıyor.

Ürün profesyonel kullanımda, özel VIP odalarında, kokteyllerde, davetlerde ve evlerde misafir ağırlamalarında servislere şıklık katıyor.Deride Orion farkı

Dünyadaki farklı kültürlerin ürünlerini bünyesinde toplayan ve bu ürünleri Türk tüketicisiyle buluşturan Orion, 3 bin 500 farklı ürün gamı içerisinde yer alan deri tepsileriyle de fark yaratıyor.

Başta Fransa, İtalya ve Almanya olmak üzere, Amerika, Hindistan, Vietnam, İspanya, Tayland, Filipin, Endonezya ve Çin'den direk ithalat yapan Orion'un bünyesinde dünyaca ünlü pek çok markanın ürünleri yer alıyor.

Bunlardan biri olan Marianna'nın deri tepsileri kahve, siyah, kırmızı gibi renkleri, farklı modelleri, kalitesi ve şıklığıyla büyük beğeni topluyor.
Arcolet şıklığıyla dikkat çekiyor

Külsan otel ve restoranlara yönelik lamine servis tepsilerinden sonra bir yeniliğe daha imza atarak Arcolet markasıyla ürettiği el yapımı olan deri kaplı tepsileri piyasada büyük ilgi görüyor.

Son derece şık görünümü ve kaymaz yüzeyiyle ön plana çıkan Külsan deri tepsiler, dayanıklılığı ve dekoratifliğinin yanı sıra zengin renk seçenekleriyle de farklı ve özel ürünler tercih edenlerin beğenisine sunuluyor.

Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1112
favori
like
share
mtn88 Tarih: 22.06.2008 17:32
paylaşım için thanx
samatra_52 Tarih: 14.06.2008 12:22
güzeldi
Sindy Tarih: 12.06.2008 16:36
paylasim icin tesekkurler SU-PERISI, emegine saglik
AYIŞIĞI Tarih: 12.06.2008 12:38
ellerine sağlık canım..