yaşım 24 boyum 1.75 su an 55 kiloyum sigara kullanıyorum gunde en az
2 yada 3 km. yürüyorum iş gereği
ama şöylede bişey var ben acemi birliğimdeyken (askerde) 21 gunde 10 kilo almıstım vede bu yurume olsun sigara kullanımı olsun iki katı falandı neden sivilde alamıyorum anlamıs diilim bana yardımcı olurmusunuz ?

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 7515
favori
like
share
hornblower Tarih: 21.06.2008 09:48
yardımlarınız için cok teşekkür ederim size kolay gelsin
drhope Tarih: 19.06.2008 20:15
sabah saatleri daha sağlıklı olur. günün yorgunluluğunu üzerine gece egzersiz yapmak çok da sağlıklı olmaz. sakatlanma riskini artırır bence.
hornblower Tarih: 19.06.2008 19:08
haklısın sacmaladım bende serum falan ne bilim kolaya kacmak istedim sanırım o kadar da kolay deil spor iyi fikir ama zamanım yok kusura bakmayın son bişey daha sorucam ben telekom bayisinde calısıyorum iş başı saatim öğlen 11 00 iş bırakma saatim ise akşam 11 12 arası sizce sabah sporu mu daha yararlı olur yoksa aksam yatmadan once 1-2 saat mi daha yararlı olur bu konuda da yardımıc olabilirseniz sevinriim cok teşekkür ederim saolun allah razı olsun
drhope Tarih: 19.06.2008 18:02
Ne için serum bağlatmayı düşünüyorsun? Serumu içinde ne olduğunu biliyor musun? "Tuzlu su" evet vücuttakiyle aynı yüzdeye sahip tuzlu su. başka birşey değil. Tuzlu suyun sana kilo almada ne yararı olacak. Bu serumu sihirli bir karışım sananları anlamıyorum ya. ayrıca kilo almayı sağlayan medikal bir ilaç yok. bir kaç ilacın yan etkisi iştahı açıyor o da herkes için geçerli değil. Kilo almak istiyorsan fazla ye. ama tek yönlü olmasın sadece et ağırlıklı değil mesela. Her öğününde unlu bir tatlı olsun mesela tulumba tatlısı gibi. Kilo almak istiyorsan nişasta alımını artıracaksın. pilav, patates, ekmek ve unlu tatlılıar. hayvansal yağı çok tüketme sonra kolesterolle uğraşırsın dediğim gibi en iyisi herhangi bir sağlık sorunun yoksa kilonu kafana takma. spor yap, vucut geliştirmeye git. kas kitleni artır. hem kilon artar hemde daha estetik bir görünümün olur. ama sakın ha!! kas yapacağım diye ilaç, steroid, protein karışımları, bulk falan kullanma. karaciğerine yazık. herşeyi doğal yollardan almaya özen göster.
hornblower Tarih: 19.06.2008 13:50
teşekkür ederim ama (Aşırı sinirlilik, çarpıntı, sıcağa dayanamama, ellerde titreme gibi şikayetlerin) bunlar gibi hiç bi sorunum yok uyku problemimde yok bana iyi bi ilac tavsiye edebilrmisiniz yada ne bilim kendime serum falan baglatsam bi kac saat olurmu cok teşekkürler şimdiden
drhope Tarih: 18.06.2008 22:01
Bazı insanlar kilo alma konusunda senin gibi sıkıntı çekerler. Bir dahiliye uzmanına gidip troid fonksiyonlarına baktırabilirsin. Aşırı sinirlilik, çarpıntı, sıcağa dayanamama, ellerde titreme gibi şikayetlerin varsa tiroid hormonların fazla olabilir bu da kilo almayı zorlaştırabilir. 7-8 kilo bir eksiğin var. Bir dahiliye uzmanına gidip muayene olduktan sonra herhangi bir sorun çıkmassa çok da dert etme bence.