Gizlice evlenen Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş, mutluluklarını sitelerinden herkesle paylaştı.

Gamze Özçelik ve Uğur Pektaş'ın dizi setinde başlayan aşkı evlilikte geçtiğimiz gün noktalanmıştı. Yakın dostlarından bile gizli olarak Büyükadada'da evlenen çift, düğün fotoğraflarını ve duygularını kendilerine ait olan internet sitesinde yayınladılar.

Gamze Özçelik'in gelinliği Hakan Yıldırım tarafından hazırlanırken Uğur Pektaş'ın damatlık yerine uzun bir gömlek giymeyi tercih etti. Gelinin şahidi Av. Fatih Volkan, damadın şahidi ise yakın arkadaşı Nurettin Sönmez yaptı. Düğüne 50 kişilik, aile ve yakın dostları katıldı.

Son ana kadar basın mensuplarından gizlenen düğün tarihi ve mekanı, görevlilerden birinin gizlice haberi basına sızdırması sonucu ortaya çıktı. Basın mensupları mekanın büyük adanın bakir bir koyunda olmasından ve mekanın içine alınmamalarından dolayı deniz, dağ, bayır, atlar inekler, köpekler demeden görüntü almaya çalıştılar.Çift düğünden sonra "Arka Sokaklar" dizisinin çekimleri sürdüğü için 1 gün balayı yapabildiler.

Çift sitede yer alan yazılarında duygularını şu sözlerle dile getirdi "Evlenme kararımızı verdiğimizde bunu aile arasında yapılacak sade, anlamlı ve bizi yansıtan bir tören olmasına karar vermiştik. Her zaman çok para harcanan ve gösterişe dönüşen düğünlere karşı çıkmışızdır. Ailemizin dışında senelerdir hayatımızda olan bizi biz yapan çok sevdiğimiz, kalplerinin temizliğine sonuna kadar inandığımız insanlar bu özel günümüzde de bizi yanlız bırakmadılar, onların ve meleklerin huzurunda dünya evine girdik. Dünya evine girmek içinde, cennet gibi bir yer olan Büyükada'ya karar verdik. Adanın arkasına gizlenmiş, enerjisi yüksek, bakir, kuşların hayat kurduğu AYA NİKOLA butik pansiyonu seçtik ve tüm enerjimizle bu özel günü organize etmek için kollarımızı, aklımızı ve kalbimizi sıvadık. 19-06-2008 gecesinin yaşanmasında, kalplerini, emeklerini,pozitif enerjilerini bizlerle paylaşan, özel günümüzde yanımızda olan ailelerimize, dostlarımıza varlıklarından dolayı çok teşekkür ederiz. Ve Gamze Özçelik artık Gamze Pektaş oldu. Gamze-Uğur Pektaş"

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3405
favori
like
share
sevo 67 Tarih: 27.04.2012 17:27
birbirlerine çok yakışıyolar keşke ayrılmasalardı:9:
sevo 67 Tarih: 27.04.2012 17:26