"İspanya hayallerimi süslüyor"

EURO 2008'de yarı finale yükselen Rusya'da yıldız futbolcu Andrei Arshavin İngiltere ve Almanya'dan teklifler aldığını ama İspanya'da forma giymek istediğini söyledi.


Cezasından dolayı Rusya'nın ilk 2 maçında oynayamayan fakat forma giymeye başladıktan sonra gollerine kaldığı yerden devam eden Rus forvet ile Arsenal, Chelsea, Everton, Manchester City ve Newcastle'ın ilgilendiği açıklanırken Barcelona'da takımdan gönderilecek olan Deco'nun yerini alacağı dedikoduları da gittikçe artıyor. Rusya'dan ayrılma zamanının geldiğini sözlerine ekleyen Arshavin AS Gazetesi'ne yaptığı açıklamada "Bana İngiltere ve Almanya'dan teklifler var ama ben İspanya'da oynamak istiyorum. Oradaki futbola bayılıyorum ve İspanya futbolunu devamlı takip ediyorum. Buna karşın bana henüz İspanya'dan teklif gelmedi" dedi.

Fatih Tekke'nin Zenit'ten takım arkadaşı olan Arshavin turnuvanın Rus futbolcular için çok iyi geçtiğini ve birçok futbolcuya EURO 2008'den sonra büyük takımlardan teklif geleceğini iddia etti. Öte yandan İspanya'da Real Madrid'in Rusların golcü futbolcusu Roman Pavlyuchenko'yu istediği ortaya atıldı.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 303
favori
like
share