Juventus'un Arda aşkı!..

EURO 2008'de gösterdiği başarılı performansıyla başta İngilizler olmak üzere Avrupa'nın dev kulüplerinin dikkatini çeken Arda için şimdi de Juventus ciddi bir şekilde devreye girdi. Başkan Adnan Polat'ın 'Satmayacağız' demesine karşın Arda hakkında transfer dedikodusu bitmek bilmiyor.

Corriere Dello Sport Gazetesi bu haber için "Juventus'un hedefi Arda" başlığını atarken kulübe yakınlığı ile bilinen Tutto Sport ise "Arda Juventus'u istiyor. Arda: "Torino'da oynamak isterim" başlığıyla verdiği haberde "Juventus farları sönük bir şekilde sessizce yeni transfer çalışmalarını sürdüyor. Bu futbolcuların içerisinde Arda da var" yorumunu yaptı. Gazete Arda'ya İngiltere'den teklifler olduğunu belirtirken fakat Arda'nın İtalya'yı istediği ifade edildi.
"G.SARAY ZEBİNA'YI İSTİYOR!.."

Öte yandan stoper arayışlarını sürdüren Galatasaray'ın da Zebina'yı istediği iddia edilirken bu futbolcunun takas yoluyla transfer edilebileceği ifade edildi. İtalya'dan gelen haberlere göre Juventus Arda'nın yanı sıra Türk asıllı bir başka futbolcuyla da ilgileniyor. İsviçre milli takımında forma giyen ve geçen sezon Udinese'de başarılı bir performans gösteren Gökhan İnler'in de Juventus'un transfer listesinde olduğu iddia edildi.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 320
favori
like
share