[FONT="Franklin Gothic Medium"]Eğlenceyi hem üreten, hem gösterilmesini sağlayan Sony, Bravia LCD televizyonlarına karşı koyulmaz bir özellik ekliyor.


Sony Entertainment bünyesinde eğlenceyi üreten, Sony Electronics bünyesinde de en iyi eğlence deneyimlerini yaşatan Sony, bu iki farklı alandaki altyapısını şimdi Sony Bravia LCD televizyonları ile bir araya getiriyor!

Bravia LCD televizyon sahiplerinin internet üzerinden Sony Entertainment etiketli filmleri daha DVD'leri bile piyasaya çıkmadan izlemesine olanak tanıyacak bu sayede Sony, elektronik üreticiliği ve sinema yapımcılığı kimliğini müşterilerine aynı anda sumuş oluyor.

Yapılan açıklamaya göre, Will Smith'in başrolünde oynadığı Hancock, DVD'de yayınlanmadan önce Sony Bravia LCD'ler tarafından evlere getirilecek ilk yapım oluyor.

Bu teknolojiyi geliştirmek amacıyla önümüzdeki üç yıl içerisinde 17 milyar dolar yatırım yapacaklarını açıklayan Sony, böylelikle Blu-ray'in rakibi olarak görülen İnternet için de bir takım çözümleri olduğunu göstermiş oldu.

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 446
favori
like
share
belinayy Tarih: 17.08.2008 19:17
güzel haber
Minik SeRCe_ Tarih: 17.08.2008 14:13
harika.. tskrler