TS'nin hazırlık maçları belli oldu
01 Temmuz 2008

Tesislerinde gerçekleştirdiği çalışma ile dün yeni sezon hazırlıklarına başlayan Trabzonspor'un, Almanya kampında yapacağı maçların programı belli oldu.

Bolu'nun Gerede ilçesinde 7 Temmuz ile 18 Temmuz tarihleri arasında ilk kampını gerçekleştirecek bordo-mavili takım, 27 Temmuz-13 Ağustos tarihleri arasında Almanya'da yapacağı kampta toplam 6 hazırlık maçı oynayacak.

Karadeniz ekibi, 29 Temmuz Salı günü Alman 2. lig takımlarından Osnabruck, 31 Temmuz Perşembe günü 4. lig takımlarından Oberneuland ile karşılaşacak.

Trabzonspor, daha sonra Bundesliga'nın güçlü takımları karşısında sezon öncesi ciddi sınavlar verecek. Bordo-mavililer, 2 Ağustos Cumartesi günü Werder Bremen, 5 Ağustos Salı günü Wolfsburg, 12 Ağustos Salı günü ise Arminia Belefeld ile karşılaşacak.

Trabzonspor'un Almanya kampında 8 Ağustos Cuma günü yapacağı maçtaki rakibinin ise daha sonra belli olacağı kaydedildi.

Karadeniz ekibi, Almanya kampının ardından İstanbul'da oynayacağı bir hazırlık maçıyla da lig öncesi son karşılaşmasını yapacak.


arminia belefeld trabzonspor, oberneuland trabzonspor, osnabruck, trabzonspor, trabzonspor arminia belefeld, trabzonspor oberneuland, trabzonspor osnabruck, trabzonspor werder bremen, werder bremen trabzonspor,wolfsburg trabzonspor,trabzonspor wolfsburg


Trabzonsporumuz

trabzonspor
trabzonspor resimleri
trabzonspor com
www trabzonspor
trabzonspor org
fenerbahçe trabzonspor
trabzonspor org tr
www trabzonspor com
www trabzonspor org tr
galatasaray trabzonspor
www trabzonspor org
trabzonspor maçı
trabzonspor haberleri
trabzonspor vllaznia
trabzonspor sivasspor
trabzonspor transfer
trabzonspor resmi
trabzonspor intertoto
trabzonspor haber
trabzonspor com tr
trabzonspor taraftar
fenerbahçe trabzonspor maçı


Kaynak:

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 1668
favori
like
share
MaRaBoGLu61 Tarih: 20.07.2008 10:30

TS'de hazırlık maçları tarihleri
18 Temmuz 2008 Gerede kampında kondisyon depolayan Trabzonspor, Almanya kampında ise 6 hazırlık maçı oynayacak.Gerede kampında kondisyon depolayan Trabzonspor, Almanya kampında ise 6 hazırlık maçı oynayacak.

Bordo-mavililer, 29 Temmuz Salı günü Alman 2. lig takımlarından Osnabruck, 31 Temmuz Perşembe günü 4. lig takımlarından Oberneuland ile karşılaşacak.

[COLOR="Sienna"]Trabzonspor, daha sonra Bundesliga'nın güçlü takımları karşısında sezon öncesi ciddi sınavlar verecek. Bordo-mavililer, 2 Ağustos Cumartesi günü Werder Bremen, 5 Ağustos Salı günü Wolfsburg, 12 Ağustos Salı günü ise Arminia Belefeld ile karşılaşacak.

Trabzonspor'un Almanya kampında, 8 Ağustos Cuma günü yapacağı maçtaki rakibinin ise daha sonra belli olacağı kaydedildi.

Bordo-mavililer, Almanya kampının ardından, Olimpiyat Stadı'nda Yunanistan'ın FC Levadisakos takımıyla karşılaşarak, lig öncesi son hazırlık sınavını verecek.
E-MaSTeR Tarih: 01.07.2008 20:14
PayLaşım için TeşekkürLer...