Bangkok Dangerous (2008)


Vizyon Tarihi: 22 Ağustos 2008

Oyuncular: Nicolas Cage,James With,Charlie Yeung,Panward Hemmanee,
Shahkrit Yamnarm,Shaun Delaney

Yönetmen: Oxide Pang Chun, Danny Pang

Senaryo: Jason Richman, Oxide Pang Chun

Müzik: Brian Tyler

Görüntü Yönetmeni: Decha Srimantra

Tür: Aksiyon, Dram

Yapım: ABD 2008 100 dakika (Renkli)

Dil: İngilizce


Oxide Pang Chun ile Danny Pang’ın yönettiği ve Nicolas Cage, James With, Charlie Yeung ile Philip Waley’in oynadığı Bangkok Dangerous,sözleşmesini yaptığı cinayetler serisini gerçekleştirmek için Tayland’a giden bir kiralık katilin hayatındaki beklenmedik kökten değişimleri ve dönüşümleri konu alıyor.

Joe (Nicolas Cage), Surat adlı acımasız suç patronunun dört düşmanını öldürmek üzere Tayland’ın başkenti Bangkok’a iner. Bu ülkeyi hiç tanımadığı için kendisine yardım etmesi ve yol göstermesi için Kong (Shahkrit Yamnarm) adlı bir dolandırıcıyla anlaşma yapar. İşini tamamladıktan sonra onu da öldürüp bütün izleri yok etmeyi planlamaktadır.

İşin tuhafı, tam bir yalnız kurt olan Joe kendisini bu genç adama akıl hocalığı yaparken bulacak, bu arada yerel bir dükkanda çalışan sağır ve dilsiz bir kıza adım adım aşık olacaktır. Bangkok kentinin sarhoş edici güzelliklerinde ilerlemeye çalışan Joe kendi varoluşunu sorgulamaya başlar. Surat’ın katliam zamanının geldiğini düşündüğü sırada Joe artık değişmiş, bambaşka birisi olmuştur
Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 452
favori
like
share
MiSS-FENER Tarih: 21.08.2008 18:34
nerden indiriyoru
okan_n Tarih: 21.08.2008 17:33
güzel paylaşım

nerden indiriyoru
rotleoni Tarih: 13.07.2008 08:52
tessekkür ederim eline saglik,