Yapımcılar hepsini bir araya getiriyor
Ratingleri ile izlenme rekorları kırarak AB`yi 4`e katlayan Semra Hanım ve aylarca evlenecekler mi tartışmaları ile ulusal sorunumuz olan Tülin ile Caner bir araya geliyor

Rüya Takım (!) birarada
Reality showların rüya takımı olarak adlandırılabilecek kadronun aynı evde buluşması için yapımcılar kolları sıvadı. Yayınlandıkları dönemde rating rekorları kıran Biz Evleniyoruz, İkinci Bahar ve Gelinim Olur musun yarışmalarının en çok konuşulan karakterleri Gel Yeniden Deneyelim adlı yeni bir şov programında biraraya gelecek.

Semranım bu kez eşiyle
Yeni yarışmaya Semra Hanım bir süre önce boşandığı eşi Hamit Türkle birlikte katılacak. Bunun yanı sıra İkinci Bahar yarışmasını birinci bitiren Oya Hanım ve Nurhan Bey ile Biz Evleniyoruzun bir türlü biraraya gelemeyen çifti Tülinle Caner de Gel yeniden deneyelim diyecek. Programın ocak ayından itibaren ekrana gelmesi bekleniyor.

Hepsinin sözleşmesi var
Bu yeni yarışmayı da, Gelinim Olur musundan sonra Kanal Dye Size Anne Diyebilir miyimi hazırlayan yapımcı firma hazırlayacak. Yapımcı firmanın sahibi Levent Altınay, kadroyu biraraya getirmek için bir süredir çalışıyor. Altınayın yarışmacıların hepsiyle önceden yapılmış sözleşmesi olduğu için bu şovun ekrana gelmesine kesin gözüyle bakılıyor.

TEK PÜRÜZ VAR
Son aşamada yapımcı firmayı zorlayan tek isim Semra Hanım. Ayrıldığı eşi Hamit Türkün başka bir kadınla ilişkisi olduğunu öğrenen Semra Hanım, onunla aynı eve girmeye sıcak bakmıyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1721
favori
like
share
lev_turkyilmaz Tarih: 22.12.2004 14:25
SEMRA HANIM MI. ANNEEE.... :12: :12: :12:
KaHiN Tarih: 22.12.2004 08:33
Eyvahhhhhhhhh :17: Sava$ Çıkıyo :17: