Başkan Yardımcısı Saner Ayar Trabzonspor TV'nin üç ay içerisinde kurulacağını bunun çalışmalarına başlayacaklarını söyledi.

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Saner Ayar Trabzonspor'un her branşta daha iyi yerlere gidebilmesi için gecesini gündüzüne katıyor.

Basketbol branşı hakkında bilgiler veren Başkan Yardımcısı Ayar Trabzonspor TV içinde açıklamalarda bulundu. Ayar “Şu anda Basketbol branşımızı faaliyete geçirdik. Bundan sonra Trabzon TV'ye yöneleceğiz. Trabzonspor TV'sini üç ay içerisinde kuracağız. Bunun çalışmalarına başlayacağız. Bir TV kurmak 300–500 bin dolara mal olabilir ama bu Trabzonspor'a yakışmaz. Biz en iyisini kurmanın çabası içerisindeyiz. 2 milyon Euro'ya Trabzonspor TV'sini kuracağız. Trabzonspor'un kasasından Basketbolda olduğu gibi TV kuruluşunda da bir dolar çıkmayacak. Trabzonspor TV'sini Basketbolda olduğu gibi bunada sponsorlar arayışı ile yapacağız. Çünkü Trabzonspor TV'si Trabzon'daki yerel kanallarla yarış içerisinde olmayacak. Trabzon'daki reklam pastasına girmeyecek. Buradaki Televizyonlara zarar vermeyecek şekilde hizmet edecek. Yani Trabzonspor TV sini kurmuş olsaydık. Gerede'de canlı yayın arabamız sizlerle haberleri logosuz olarak aktaracaktı. Bu konuda aceleci olmamız gerekir. Trabzonspor TV'sini buradaki yerel kanallara ücretsiz olarak hizmetlerini verecektir” dedi

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 495
favori
like
share
keskinkilic_68 Tarih: 16.07.2008 22:38
inşallah
oLci Tarih: 16.07.2008 22:12
[COLOR="Teal"]Bu sezon trabzonun senesi olucak galiba
keskinkilic_68 Tarih: 16.07.2008 22:07
sonunda