Bonneville (2006)


Vizyon Tarihi: 8 Ağustos 2008

Oyuncular: Jessica Lange,Kathy Bates,Joan Allen,Tom Skerritt,
Christine Baranski,Victor Rasuk,Tom Amandes

Yönetmen: Christopher N. Rowley

Senaryo: Daniel D. Davis

Müzik: Jeff Cardoni

Görüntü Yönetmeni: Jeffrey L. Kimball

Tür: Komedi, Dram

Yapım: ABD 2006 93 Dakika (Renkli)

Dil: İngilizce

Dağıtıcı Firmalar: Pinema


Christopher N. Rowley’in yönettiği ve Jessica Lange, Kathy Bates, Joan Allen ile Christine Baranski’nin oynadığı "Bonneville", 3 yakın arkadaşın hayatlarını sonsuza dek değiştirecek, beklenmedik bir yolculuk hikayesini anlatıyor.

20 yıllık bir evliliğin sonucunda, Arvilla Holden kocasının ölümüyle birlikte kendisini duygusal bir yol ayırımında bulur. Kocası yakıldıktan sonra küllerinin gökyüzüne salıverilmesini vasiyet etmiştir. Ancak, Arvilla’nın üvey kızı babası için bir cenaze töreni düzenlemeye kararlıdır. Arvilla külleri üvey kızına teslim etmeye karar verir. En yakın arkadaşları Margene ve Carol’ı kocasının 66 model üstü açılan klasik Bonneville’iyle alır. Arkadaşları Santa Barbara’ya doğru gitmek için yola çıktıklarını sanırken Arvilla onları Amerika’nın batısına doğru bir yolculuğa çıkartacaktır.

Arvilla’nın kocası Joe’nun küllerini teslim etmek için başlayan bu yolculuk, kendilerini, arkadaşlıklarını, verilen sözlerin önemini yeniden keşfetmeleri için bir fırsat ve hayatlarının macerası olacaktır.


Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 293
favori
like
share