TS'de hedef 100 bin forma
06 Ağustos 2008
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tunç, yeni forma sponsoru Nike'ın ürünlerine taraftarların büyük bir ilgi gösterdiğini söyledi.
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tunç, yeni forma sponsoru Nike'ın ürünlerine taraftarların büyük bir ilgi gösterdiğini belirterek, günde 50 Bin YTL'lik ürün satışı gerçekleştirdiklerini belirterek, hedeflerinin 100 bin forma satışı olduğunu söyledi.

Trabzonspor Kombine bilet satışında gerçekleştirdiği rekordan sonra, ürün satışlarında da rekora koşuyor. Yaptığı flaş transferlerle her kesimin ilgi odağı olan Trabzonspor her alanda büyümeye devam ediyor. Sponsorların yoğun ilgisiyle karşılaşan bordo-mavili kulübün ürünlerine taraftarlar büyük bir ilgi gösteriyor.

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Tunç, taraftarların kulüplerini sahiplenmesi çalışma şevklerini artırdığını belirterek, "Taraftarımızın göstermiş olduğu büyük ilgi bizim çalışma heyecanımızı artırıyor. Gösterilen yoğun ilgi karşısında yenilikler sunma adına çalışmalar yapıyoruz. Trabzonspor'un yeni sponsoru olan Nike ürünlerinde gündü 50 Bin YTL'lik bir satış gerçekleştiriyoruz. Hedefimiz 100 Bin forma satışıdır" dedi.

Öte yandan, Trabzonspor Yönetim Kurulu, Trabzon Gazeteciler Cemiyeti altında bulunan eski Trabzonspor satış mağazasını hayata geçiriyor.
Trabzon'un merkezinde bulunan bu yeri Ts Clup mağazası olarak açacak olan bordo-mavili yönetim, Trabzonspor TIR'ını da bordo-mavili takımın gittiği her yerde faaliyete geçirecek.
Trabzonsporumuz

trabzonspor
trabzonspor resimleri
trabzonspor com
www trabzonspor
trabzonspor org
fenerbahçe trabzonspor
trabzonspor org tr
www trabzonspor com
www trabzonspor org tr
galatasaray trabzonspor
www trabzonspor org
trabzonspor maçı
trabzonspor haberleri
trabzonspor vllaznia
trabzonspor sivasspor
trabzonspor transfer
trabzonspor resmi
trabzonspor intertoto
trabzonspor haber
trabzonspor com tr
trabzonspor taraftar
fenerbahçe trabzonspor maçıKaynak:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1698
favori
like
share
keskinkilic_68 Tarih: 06.08.2008 23:53
devre arasıda çubuklu çıkacakmış abi
MaRaBoGLu61 Tarih: 06.08.2008 12:15
Resimdeki yattaranin giydigi mavi agirlikli forma cok hos duruyor

hemen iki adet siparis vermek lazim yasinle bana:10:
keskinkilic_68 Tarih: 06.08.2008 12:14
bende turuncusundan alcam

ama çubuklu çıktığında daha fazla satış olur bence