Aşk ve İlişkiler

Sevgili Koçlar sizin gibi sıcacık ve oldukça aktif kişilerin yaz tatilini en iyi şekilde değerlendirebileceğinizi veya bir yere gitmeseniz bile kendi çevrenizde hoşluklar yaratarak keyifli bir yaz geçirebileceğinizi düşünüyorum. Ne de olsa bir Koç her zaman ilgi uyandırmayı bilir. Evet şimdi gelelim Ağustos ayı astrolojik enerjilerinize.

Önce Aşk hayatınızla alakalı konulardan başlayalım. Ağustos ayı sizler açısından son derece etkili görünümler içermekte. Bunlardan birincisi aylık yorumların köşemizde yayına girdiği 1 Ağustos tarihinde meydana gelen Güneş Tutulması. Bu harika doğa olayının astrolojik olarak anlamı ise aşk hayatınızla alakalı konularda, önemli gelişmeleri işaret ediyor oluşudur. Böylece Ağustos ayına oldukça güçlü bir enerjiyle adım atmış durumdasınız. Güneş tutulması Transit Ay gezegeninin Güneşle aynı dereceye gelmesi anlamı taşır. Astrolojik olarak sizin burcunuza olan etkisi ise aşk hayatınızla ilgi önemli başlangıçlar, yenilikler, bir dönemin kapanması yeni bir döneme başlanması, çok önemli bir tanışma olarak dikkat çekicidir. Doğum haritanızdaki diğer etkileri hesaba katarsak kimileriniz için bir ayrılık ve yeni bir ilişkinin başlaması gibi bir durum yaratması da mümkündür. Fakat genel olarak aşk hayatınızla ilgili sürpriz gelişmeler olabileceğini söyleyebiliriz. Çünkü her tutulma bir değişimdir. Değişim de insanoğlunun aslında hep ürktüğü bir durumdur. Oysaki bazen bir değişim büyük bir mutluluğun başlangıcı olabilir. Bu yönüyle düşünmek gerekir. Siz Koçlar için ben bu tutulmanın aşk hayatınız, çocuklarınız kısaca kendinizi ifadeniz üzerinde son derece olumlu olacağını düşünüyorum.

Ağustos ayının Güneş tutulmasından çok önce aşk ve flört ilişkilerinizle alakalı başlayan bir transiti hatırlarsanız dikkat çekiciydi. Venüsün Aslan burcundaki 12 Temmuz tarihinde başlayan ve 6 Ağustosta bitecek olan seyri. Hatırlarsanız Venüs gezegeninin Aslan burcundaki transitiyle ilgili sizlere aynı gün geniş bir bilgi sunmuş, sevgi alış verişinizin öncelikle kendi isteklerinizin etrafında döneceği bu dönemde, karşınızdaki kişinin beklentileri ancak ve ancak sizin doyuma ulaşmanızla eş değerde olabilir. İlişkisi olanlar için bu dönem aşkın uçsuz bucaksız doruklarında dolaşmanın yolu, partnerinizin size karşı anlayışında gizlidir. Onun tepkileri ne yönde olursa olsun öncelik hakkı sizdedir ve bu kurala uyulması kesinlikle şarttır. Bu sürece, ilişkisiyle alakalı sorunlarla giren Koçlar ise bunların üstesinden kolayca gelerek zamanı olumlu bir şekilde değerlendirebilirler demiştim. Ayrıca, isteklerinizi içtenlikle ifade edebilmenizde ve aşk konusunda içinizden geldiği gibi hareket etmenizde, özgüvenli halinizle karşı cins üzerinde etkili olabilmenizde de bu dönemin kısa süreli de olsa size haz yaşatabileceğini söyleyerek bitirmiştim. Yani gayet rahat ve keyifli bir şekilde günlerinizi geçirebilir, aşkı teninizde hissedebilir ve ilgiyi üzerinizde toplayabilirdiniz.

Bu etki Venüs gezegeninin 6 Ağustos tarihinde Aslan burcundaki seyri bitene kadar devam edecek, daha sonra Başak burcundaki yolculuğuna başlayınca da, iş hayatınızla ilgili alanda etkili olmaya başlayacaktır. Yani aşk ve flört ilişkileriyle ilgili direk etkisi sona ermiş olacak. O nedenle bu enerjiyi yukarıdaki şekilde kullanabilir, değerlendirebilirsiniz. Tabi ki herkes kendi haritasındaki etkiler nispetinde bu enerjiden yararlanacaktır. Fakat genel anlamda bu enerjinin oldukça keyif vereceğini söyleyebilirim.

Gelelim ikinci önemli enerjiye 22 Temmuz tarihinde başlayan ve 22 Ağustosa kadar sürecek Güneşin Aslan burcundaki seyri. Bu enerjiyi de başladığı gün, yorumlarda geniş bir şekilde sunmuştum. İsterseniz bunu da bir hatırlayalım. Çünkü Ağustosun neredeyse 3 haftalık bölümünde etkisi hissedilecek. Yani Venüs gezegeninin Ağustos ayındaki etkisinden çok daha fazlasını içeriyor. Evet bu enerjiyle size bilgi verirken, aşk hayatınız, yaratıcı ifadeniz, varsa çocuklarınız, romantik ilişkileriniz, hobileriniz, eğlence hayatınız kısaca yaşamdan zevk aldığınız her konuda etkili olacaktır demiştim ve sonra devam etmiştim. Aşk hayatınız açısından ise son derece olumlu olan bu enerji, karşı cinsle etkili beraberlikler kurabilmenizde size destektir. Bu enerji yenilikler konusunda da size yardımcı olduğundan, aşk hayatınızda değişim ve tazelenme anlamı taşıyabilir. İsteklerinizi elde etmenizde ve kafanızın içindekileri hayata uygulamanızda ateşli tavırlarınızla göz doldurabilir, bulunduğunuz alanda herkesten daha çabuk öne geçebilir, duygularınızı, düşüncelerinizi aktif bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Kimliğinizi hem aşk anlamında hem de dilediğiniz yaşamsal konularda güçlü bir şekilde ifade etmeniz doğal olarak yaşayacağınız deneyimin, yüreğiniz ve kafanızın içindeki kimlik duygunuzu güçlendirmenizde etkili olacaktır. Her ne kadar bu tarih dilimi, hayatın eğlenceli ve çocuksu olan taraflarını ortaya çıkarıcı olsa da, aslında gelişiminiz adına olan önemini de göz ardı etmemelisiniz. Yalnız bir konuyu da belirtmeden geçemeyeceğim. Siz de bilirsiniz Koç burçları istekleri konusunda bencil tavırlar göstermeye yatkındırlar. Bu nedenle bu güçlü enerjiyi dengeli bir şekilde kullanmanız yerinde olacaktır diyerek bitirmiştim.

Evet şimdi gelelim bir başka enerjiye. Bu enerji ise yine günlük yorumlarda sözünü ettiğim iletişim ve haberleşme gezegeni Merkürün 26 Temmuzda başlayan aşk hayatınızla ilgili konularda etkisi hissedilecek seyri. 10 Ağustos tarihine kadar devam edecek bu etki altında, karşı cinsle irtibat kurarken düşünceleriniz genel anlamda kendinize yönelik olacağı için, kendi isteklerinizi dile getirme konusunda daha ısrarlı davranmanız mümkündür. Gerek Güneş ve gerekse Venüsün bu süreçte aşk evinizde oluşu ve Merkürle kavuşumları doğal olarak gösteriyor ki siz, aşk hayatınızla ilgili mevzularda kendinizi sergilemekten, kendi fikirlerinizi anlatmaktan kabul ettirmekten hoşlanacaksınız. Merkür gibi bilinçli aklı temsil eden gezegen bile, Aslan burcu etkisi altında objektif olmakta ziyade subjektif çalışacağı için diyebilirim ki, Koçların Ağustos ayının ilk üç haftasında sadece kendilerine dönük düşünerek hareket etmeleri mümkün. Yani dilediğiniz gibi ilişkiye girecek, dilediğiniz şekilde konuşabilecek, hareket edebilecek ve isteklerinizi elde etmekten hoşlanacaksınız. Yani egonuz oldukça ön planda.

Evet gelelim şimdi de Ağustos ayının ciddi ilişkileri ilgilendiren kısmına. Aşk ve flört hayatınızla alakalı konularda yukarıdaki etkiler hızlı bir dönemi işaret ederken, sabit fikirliliğinizle kendinizi daha fazla önemseyeceğini söylemeye çalışmıştım. Fakat tarihler 19 Ağustosu gösterdiğinde durum yavaş yavaş değişmeye başlayabilir. Bunun nedeni yönetici gezegeniniz Mars bu tarihte Terazi burcunda seyrine başlayacak. Yani ciddi ilişkilerde karşılıklı dengenin kurulması gerektiği zaman. Her ne kadar Aslan sürecinde eğlenmiş, coşmuş olsanız da, karşıt burcunuza giren her transitte durup şöyle bir düşünmek gerekiyor. Olabilecek yansımaları birlikte inceleyelim.

Bildiğiniz gibi Mars astrolojik olarak mücadele gücümüz ve isteklerimizi ele geçirme kuvvetimizi göstermekte. Terazi burcu seyirlerinde ise karşıt burcunuzda yer aldığında oldukça önemli bir etkisi olmakta. Yani güç ve kontrol karşı tarafa geçmekte. Yalnız Mars terazide açıkçası hiç güçlü bir enerji yaymıyor. Tüm burçlar bundan ayrı alanlarda nasibini alırken sizin için bunun anlamı, karşınızdaki kişinin veya ilişkinizle alakalı konularda partnerinizin hem kendisini ortaya koymasında hem de gerçek isteklerini ifade etmenizde zorlanacağını gösteriyor. buradan anlaşılıyor ki, siz birlikte olduğunuz kişinin egemen olmasını ve ilişkinizle alakalı kararlar almasını beklerken o, bu konuda oldukça tutuk davranacak. Böyle bir durum bazı ilişkilerde olumlu olabilir. Örneğin siz karşınızdakinin size boyun eğmesini isteyen bir koç iseniz, işte bu enerji partnerinizin suskun, pasif olduğu dönemi gösterir. Eğer tam tersi ise çatışmalara ortam hazırlayabilir. Böyle bir durumda yapılması gereken karşılıklı uzlaşı içinde hareket etmek, aşkınızın tutku boyutunu ön planda olmak, çatışmak yerine anlaşmaya çalışmak ve birbirinizin mücadele güçlerine saygı göstermek. Bu dönem evli olan kişilerde eşin, pasifize bir dönem geçirdiğini, kararsızlıklar yaşadığını gösterebilir. Sizin bu durumda onun üstüne gitmenizin bir yararı olmayabilir. Bu etki 4 Ekim tarihine kadar süreceğinden benim size önerim aranızdaki dengeyi sağlamak adına olgun davranmanız ve birbirinize karşı anlayış göstermenizdir. Çünkü bu enerji altında karşılıklı olarak farklı güdüsel tavırlar içinde olacağınız ortadadır.

Evet gelelim ciddi ilişkilerle alakalı son enerjiye. Bu enerji ise Merkür gezegeninin 29 Ağustos tarihinde başlayacak ve 23 Eylül tarihine kadar sürece Terazi burcu seyri. Yani Mars gezegeninden on gün sonra başlayacak bir etki bu. Doğal olarak mars enerjisinin yaratabileceği pasif-agresif tepkilerin mantıklı düşünce yoluyla çözülebileceğini gösteriyor. Çünkü Merkür iletişim ve zihinsel olarak bağ kurmaktır. Terazide ise oldukça adil ve tarafsız düşünmeyi gösterir. Buradan çıkaracağımız sonuç, partnerinizle sorunlarınızı çözerken Merkürün bu tarafsızlığı sizin için gayet iyi olabilecektir. Ne kadar birbirinizle aynı istekleri taşımıyor olsanız da, Merkür ilişki evinize girdiğinde, birbirinizle ikna edici şekilde konuşabilir, nazik ve ölçülü olmaya başarabilirsiniz.

Evet böylece Ağustos ayını ilişki açısından bitirmiş oluyoruz. Gördüğünüz gibi ilk üç haftası oldukça renkli, aşk açısından hareketli, egoya yönelik tavırlar içinde hayatın keyifli yanlarını paylaşacağınız şekilde geçirebilirsiniz. Bu aşk ve flörte yönelik beraberlikler yaşamaktan hoşlanan koçlar için güzel bir dönem. İkinci yarı ise, ciddi ilişkisi olanlar için zorlu bir enerji gibi görünse de, ayın bitmesine birkaç gün kala ortalık durulaşıyor ve yerini sakin bir iletişime bırakarak büyük bir sorun çıkmadan denge sağlanılmaya çalışılıyor.

İş ve Kariyer

Mesleki yaşamınız açısından Ağustos ayını değerlendirebilmek için öncelikle Yöneticiniz Mars gezegeninin hareketlerine önemle eğilmek gerekiyor. İş hayatınız açısından Ağustos ayı oldukça etkili. Şimdi bunları birlikte ele alalım. Hatırlarsanız 1 Temmuz tarihindeki günlük yorumlarda size Mars gezegeninin Başak burcunda ilerlemeye başladığından söze etmiştim. 19 Ağustos tarihine kadar sürecek bu etkinin sizler açısından iş hayatınızla direk alakalı olduğundan önemi üzerinde durmuş ve iş koşullarınız, birebir çalıştığınız insanlarla olan ilişkileriniz, sosyal haklarınız, iş ortamınızın gündelik temposuyla ilgili konularda son derece etkili olabileceğini belirtmiştim. Yöneticiniz Mars gezegeninin bu seyri esnasında bir başka önemi ise Eylül 2007 yılından bu yana iş evinizde transitini sürdürmekte olan Satürn gezegeniyle aynı derece içinde kavuşum yapacak oluşuydu. 10 Temmuz tarihindeki Satürn Mars kavuşumu da bu yüzden önemliydi. Bu önemli enerji, doğal olarak kimi Koçların yaşamlarında iş hayatlarıyla alakalı temkinli bir isyanın(mars başakta) bazı düzenlemeler yapılması adına ortaya çıkışıydı.

19 Ağustos tarihine kadar sürecek Mars gezegeninin Başak burcundaki transiti ve Satürnle olan kavuşum enerjisinin hala etkisinin devam etmesi iş hayatınızla alakalı düzenlemelerinizde belirsizlikleri ortadan kaldıracak şekilde sistemli, disiplinli bir şekilde çaba sarfetmeniz gerektiğini göstermektedir. Çünkü Başak çalışma hayatıyla birebir alakalı bir burçtur. Mars ise mücadele gücünüz ve sizin yöneticiniz. Bu durumda kendi yönetiminizin iplerini elinize almanız için mücadele etmeniz gerekiyor. Yani hakkınız olan için hem ter dökmeye devam etmeli ama bir yandan da bazı insanlara sorunlarınızı, sıkıntılarınızı, ihtiyaçlarınızı belirtmeye çalışmalısınız. Hani derler ya ağlamayana mama vermezler diye. Yalnız bunu yaparken sertlik, eleştirinin dozunu kaçırmak, iş yerinin kendi içindeki durumunu göz ardı edecek tarzda isteklerde bulunmak, kendi planladığınız şekilde yolunda gitmeyen durumlar olduğunda agresif tutum göstermek, dayatmalarda bulunmak yanlış olabilir. Yapılması gereken karşılıklı olarak konuşmak, sakin ve olgun yaklaşımlarda düzenlemelerde bulunulması adına istekli olmaktır ve tabi ki gerçekten emek sarfetmeniz, düzenli çalışmanız kaydıyla, çünkü bunun tam tersi bir durum adil olmayabilir. Kısaca çalışan veya iş arayan bir kişi de olsanız bu enerjiyi bu tarz şekilde kullanmanız, 19 Ağustos tarihine kadar sizin açınızdan gayet faydalı olabilir.

Bu enerjinin etkisi devam ederken 6 Ağustos tarihinde başlayacak bir başka seyir son derece önem taşıyor. İlişkilerle birebir alakalı Venüs gezegeninin Başak burcunda transitine başlaması. Bu etki 30 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Venüs her ne kadar aşk hayatınızla alakalı olarak bilinse de, geçtiği yaşam eviyle alakalı olarak hayatın güzelleşmesi adına yapılacak düzenlemelerin de göstergesidir. Şimdi bu enerjinin ne gibi yansımaları olabilir bunu inceleyelim. Venüs gezegeni biraz önce belirttiğim gibi ilişki kurma tarzımızı göstermekte. Demek oluyor ki siz Koçlar bu tarihler arasında bir yandan Mars gezegeni sayesinde düzenlemelerde bulunmak için isteklerinizi sunmaya çalışırken Venüs sayesinde de iş hayatınızla ilgili doğrular, eksikler, düşündüğünüz ve planladığınız gelişmeleri pratik bir şekilde düzene koymak için etrafınızdaki insanlarla olan irtibatınızda ılımlı bir alış verişte bulunmanız lazım. Burada dikkat etmeniz gereken konu, neler yapılabilir, neler olabilir ve siz patron konumunda olan kişilerle veya birlikte çalıştığınız kişilerle nasıl bir ortak nokta oluşturursunuz bunun tespit edilmesi gerekiyor. Sürekli olarak birlikte çalıştığınız insanları eleştirmek, kusur bulmaya çalışmak veya gereksiz alınganlıklar yapmak yersiz olabilir. Ayrıca bu dönem iş arayan bir kişi iseniz, sevimliliğiniz, insanlarla olan diyalogunuz son derece önemli. karşınıza çıkan fırsatları beğenmemezlik etmek, aşırı gururlu davranmak yanlış olabileceği gibi, bencillik yapmak, işe uymamak, plansız ve düzensiz çalışmak, insanlarla karşılıklı olarak atışmak, iş koşullarınızda yapılabilecek düzenlemelerde fikirlerinizi isyankar bir tarzda dile getirmek de bir o kadar işinizi güçleştirici olabilir. Venüs Başak burcunda düşük bir enerjidir. Bu yüzden de kişinin bunun farkında olarak ilişkilerine dikkat etmesi gerekir. Sizin haksızlıklara dayanamadığınızı biliyoruz ama şu var ki bu enerjinin etkisi altında çıkış yapmanın zamanı değil bilakis sakin hareket etmenin vaktidir.

Bu enerji devam ederken Merkür gezegeninin 10 Ağustos-29 Ağustos ve Güneş gezegeninin 22 Ağustos-22 Eylül tarihleri arasında Başak burcunda ilerlemeye başlayacak oluşları da gösteriyor ki, Ağustos ayı iş yaşamınız açısından oldukça değerli. Tabi ki bu enerjiler yaşadığınız hayat, içinde bulunduğunuz ortam, ihtiyaçlarınıza göre kişiden kişiye değişebilir. Yalnız bir gerçek var ki bu enerjiler iş konusunda oldukça faal bir dönem geçireceğinizi göstermekte. Eğer iyi bir planlama yapar, gerekli kişilerle, otorite konumundaki kişilerle iyi ilişkilerinizi sürdürür, işinizle alakalı açılacak sözlü veya yazılı seçmelere iyi hazırlanır, mülakatlarda yeteneklerinizi sergilemeye çalışabilir, kendi yeteneklerinize göre tercihlerde bulunabilir, şu an çalışıyorsanız yine aynı şekilde birlikte çalıştığınız kişilerle karşılıklı konuşur, belirli bir platformda isteklerinizi belirtirseniz emin olunuz ki, bu süreci gayet olumlu geçirebilirsiniz.

Ağustos ayına baktığımızda dört gezegenin Mars, Venüs, Merkür ve Güneşin Başak burcunda yan yana gelişleri iş yaşamınız açısından Satürn gezegeninin size söylemeye çalıştığı sistemli çalış, disiplinli ol, programını yap, hayatının iplerini ele al, mücadele ver, sorumluluklarına sahip çık diyen sesinin iyice belirginleşmesi anlamı taşımakta. Satürn bir öğretmen gibi sizlere bunu söylerken, Mars mücadele etmenizi, Venüs olumlu ilişkiler kurmanızı, Merkür iletişimde dikkatli olmanızı Güneş ise bilinçli isteklerinizi düzgün bir şekilde gerçekleştirmenizi istemekte. Şimdi size düşen iş yaşamınızla ilgili konularda günlük rutin içinde yeteneklerinizi geliştirmek, ustalık kazanmak, sorumluluklarınızı özverili bir şekilde gerçekleştirmek, başkalarına ve herşeyden önce kendinize uygun bir düzen kurmaya çalışmak ve kendi kimliğinize uygun seçimlerde bulunmaktır. Bütün bu enerjilerin bu dönemde sizler açısından faydalı gelişmeler yaşatabileceğini düşünüyorum. Seçim sizin.

Para Konuları

Evet gelelim para konularına. Ağustos ayında parayla alakalı yaşam evlerinizden direk olarak geçen transitler olmadığı için her zaman olduğu gibi bu evlerin yönetici gezegenlerinin durumlarına göre bir yorumda bulunmak gerekiyor. Kendi kazancınızla alakalı yaşam evinizin yöneticisi bildiğiniz gibi Venüstür. Başkalarından elde ettiğiniz gelirler(kredi, nafaka, miras, mali destek v.b) evinin yönetici ise Mars gezegenidir.

Önce kendi kazanımlarınız açısından incelersek 12 Temmuz-6 Ağustos tarihleri arasında Venüs Aslan burcunda yer alacağı için kimi Koçlar sanat, kimileri spor, borsa, spekülasyon, eğlence hayatı, yaratıcı ifadeniz, çocuklarınız, güçlü ilişkileriniz yoluyla maddi kazançlar elde edebileceğinizi göstermekte. Bu dönemde para kazanabilmek için dikkat edeceğiniz en önemli husus kendinizi en olumlu şekilde ifade etmek ve yetenekli olduğunuz konularda öne çıkmaktır. Siz kendinizi ne denli güçlü bir şekilde ortaya koyarsanız bunun karşılığını almanız da o denli kolay olur. Bu tarihler arasında öyle çok fazla yorulmadan işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Paranızı dikkatlice harcamalı, giderleriniz konusunda bütçenize uygun hareket etmelisiniz. 6 Ağustos-30 Ağustos döneminde ise çalışma hayatınızla ilgili birebir ilişkiler yoluyla kazanç durumları söz konusu olmaya başlıyor. Yani hizmet konuları ön planda. İnsanlarla olan ilişkiniz, diyalogunuz size artı kazanç getirici olarak görülmekte. Bazı düzenlemeler sonucunda bir artış gündeme gelebilir veya sizin yetenekleriniz ilerlemenizi sağlayıcı olduğundan konumunuz gereği kazancınız yükselebilir. Fakat burada püf nokta, ilişkilerinize dikkat etmek. Çünkü Venüs başakta güçlü bir pozisyonda olmayacağı için doğal olarak alttan almak gerekiyor.

Başkalarından edinebileceğiniz kazançlar, krediler, alacaklar, borçlar veya destek konusunda ise Mars gezegeni önemli demiştik. Mars 1 Temmuz 19 Ağustos tarihinde Başak burcunda olacağı için doğal olarak başkalarından elde edeceğiniz gelirler konusunda hizmet sektörü önem arzediyor. Yani insana hizmet, detaylı işler, sistemli ve pratik tarzda yürütülen işler, koordine halindeki çalışmalar önemli gözüküyor. Gelir-gider dengesini iyi kurmak gerekiyor. Düzenlilik son derece önemli. gücünüze göre hareket etmenin önemi ortaya çıkıyor. Özellikle sistem dışı harcamalarda bulunmamak ve gücünüzü aşan borçlar altına girmemek gerekiyor. Yapılacak düzenlemelerde öncelikle ihtiyaçlarınızın altını iyi çizmek gerekiyor. Ayrıca işinizde ilerlemenizi sağlayan bazı çalışmalara katılmanız, kurs görmeniz maddi gelirinizi arttırıcı bir faktör olarak ön plana çıkıyor. Görülüyor ki parasal konularda hızlı, aktif ve sistemli olmak gerekliliği ortada. Yani yaz bile olsa harıl harıl çalışılması ve kışa hazırlanılması lazım. Ayrıca biliyorsunuz Ramazan geliyor. Yani piyasalar oldukça durgunlaşacak bunu da gözden kaçırmamak gerekiyor. Onun için parasal konularda ne ekersek yanınıza kar kalacak diyebiliriz. Evet böylece Ağustos analiziniz sona eriyor. Hem bir ay boyunca olabilecek enerji yansımalarına dikkat eder, günlük yorumları da takip ederek gün gün enerjinizi düzenlerseniz astrolojik açıdan olumlu bir dönem geçirebilirsiniz. Hepinize şimdiden huzurlu, mutlu, başarılı bir ay geçirmenizi temenni ediyorum.

Pozitif Enerjili Günler : 1-2-10-11-24-25-28-29

Zayıf Enerjili Günler : 12-13-14 -26-27

Yeniay : 19-20-21

(Ay gezegeninin Koç burcunda olduğu günlerdir. Sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)

Dolunay : 5-6

(Ay gezegeninin Terazi burcundan geçerek burcunuzla ters açı yaptığı günlerdir. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Not : Aylık yorumları okurken, yükseleniniz hangi burçsa ona göre de okumanız gerekir. Böylece daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Bunu önemle dikkate alınız.


Sevgili Koç, siz bir ateş burcusunuz, güç kaynağınız öncülüğünüzle her hedefinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Mutlu ve başarılı bir Ağustos ayı geçirmeniz dileğimle,

burçlar,burç,günlük burç,burclar,günlük burçlar,yükselen burç,burç uyumları,burç uyumu,burçları,günlük burclar,2008 burçlar,gunluk burclar,haftalık burç,yükselen burçlar,burçlar fallar,haftalık burçlar,2007 burçlar,fal burç,bugünkü burç,bugünkü burçlar,fal burçlarburclar fallar,burçlar com,www burçlar,burclar ve fallar,

iremSU
Mynet Astroloji Danışmanı
alinti

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 455
favori
like
share