doktor bey öncelıkle merhaba değerli bilgilerinizi bizlerle paylaştığınız için.:4:benım sorunum halsizlık ,ve hayattan zevk alamama her şey benim için problem ve çok sinirliyim .hep uyumak istiyorum bıldigim kadarıyla bunlar depresyon başlangıcıda olabilir.ama ben nerdeyse 2-3 seneden beri aynıyım ve çok iştahsızım herşey beni çok üzüyor aslında benı dinç tutacak ve aktif yapacak bir ilaç tavsiye etmenizi rica ediyorum.vitamin hapları bunları sağlarmı:79:şimdiden teşekkürler.:4::4::4:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 4879
favori
like
share
postacı58 Tarih: 20.10.2012 23:32
ilk başta teşekkür ederim sürekli uykum geliyor kendimi yorgun hissediyorum sabah kalktığımda erkende yatsam (çok yorgun olduğum zamanlar) uykusuz ve yorgun şekilde kalkıyorum. bazenleri bir daha uyanmamak üzere uyumak istiyorum ama yatmak istemiyorum uykum gelsede genel olarak geceleri uyumak istemiyorum bunalıyorum yatağa yatmak istemiyorum, sadece gündüzleri uyumak istiyorum geceleri uyumak istemiyorum. ayrıca anlamsız yere bunalıma giriyorum durup dururken ağlyorum başımı alıp gitmek istiyorum kimsenin olmadığı bir yere gitmek istiyorum herşeyden uzaklaşmak hiç birşey düşünmemek istiyorum nadirende olsa kendimi çok mutlu hissediyorum etrafıma baktığım zaman herşeyden zevk alıyorum
drhope Tarih: 26.09.2008 11:19
sizin için en uygunu bir psikiyatri uzmanına başvurmanız olacaktır. geçmiş olsun
SARI ŞEKER Tarih: 23.09.2008 15:55
doktorbey ben zinco kapsülü kullandım .fakat yarıda tedaviyi bıraktım .çünkü çok mide bulantısı ve baş dönmesi yaptı lütfen bana yardımcı olun.
drhope Tarih: 09.08.2008 11:45
şikayetlerinize bakılırsa sizde anksiyete denilen depresyondan daha basit bir sinir hastalığı belirtileri var. vitamin kapsulleri şikayetlerinizde azalma sağlayabilir. zinco kapsül kullanmanızı tavsiye ederim. çinko vucüt için faydalı bir mineraldir. bu ilacı kullanın şikayetleriniz geçmesze size bir anti depresan başlarız.