bir insan neden hacker olmak ister? hackerlık insanı rahatlatırmı? bir hacker olsaydınız saldırmak mı isterdiniz yoksa siteleri uyararak savunmakmı? ve sizce hackerlık yasal olmalımı? paraylamı hackerlık yapardınız hobi olsun diyemi?bu bir meslekmi?

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 987
favori
like
share
ultramajeste Tarih: 15.03.2005 12:29
MaRaBoGLu61 Tarih: 09.03.2005 09:58
:20:Assagi yukari hepsini okudun bu konu bana cok uzak ama simdi sizin ssayenizde biraz olsun bilgi sahibi oldum tesekkürler hepinize
KaHiN Tarih: 09.03.2005 09:39
ßen Daha Hacker La Tanı$MaDıM qißi ßi$ey..Yahoo Da Çok Nick Çaldım Pc lerine ßana ßilqi yollayan Trojan Soktum... Çok Zarar Verdim Userlere Ama ßunLar Kötü Amaçla Deqildi Küfürßazlara YaptıM ßunları .! Sitede KilitLedim Ama Kilitlediqim Site Tamamem ZararLıylı ßi Siteydi 2 Hafta Sonra Açıldı Zaten...Ama Lost Hacker Denileßilecek ßilqiye Sahip ! Zaten iyi Hacker Ları Tanımak Zordur Size Zarar Vermiyo Sonuçta Ve sizde onun Hacker olduqunu Anlamıyonuz .... TeK Tanıdıqım Hacker Lost qalißa !

Aslında Hack LemekDen qeliyo Hacker öyüzden ßeyaz Hacker dediklerinizi ßu qrußa KatmaSak Daha iyi olcak qalißa....

ßen 50 Sene Sonra Hacker olurum Heralde :5: ßemßeyaz Hemde :3: HerNeyse ....$unuda Unutmamak qerekir..!

Hackeri Sanal Terörist iLaN EDenLer ... ßilmezlerki Asıl SuçLuLaR IRaqı Filistini Kana ßuLaYaNLaRDır..!
hüso Tarih: 14.02.2005 12:27
her hacker kendinden sorumludur bazıları insanların kötülügünü istior diye digerleride aynı şeyi yapacak degildir her koyun kendi bacagındal asıldiye bir laf vardık herkez yaptıgının karşılıgını alr
ChoaS Tarih: 14.02.2005 10:22
Herkes KenDi ÇağınDa HackeR Dır aMa, HacKeR oLMak KoLaY Bişe DeğiL Eğer KoLaY Bişi oLSaYDı :17unYaNın Wayy HaLiNe :18:
lostmaze Tarih: 13.02.2005 23:10
Etrafına saldırıp, Site çökertern, virüs yayan kişiler hacker dır. Ama isim takmak gerekirse kötü niyetli hacker. Bilgisini kötü yönde kullanır. Ama iyi yönde kullananlarda var.

Şunu biliyormusun bilmiyorum ama Virüs şirketlerinin kendi hacker grupları var. Bunlar piyasaya durgunlaştıgı zaman virüs yayarlar ama anti virüslerde ellerinde hazırdır ve parayı veren anti virüs ü alır. Sence bunlar iyiler mi kötüler mi. Site hacklemek o kadar kolay değil. Ancak FBI ın gizli bilgilerine ulaşıldı. Adamların Ajanların listesi backuplandı bu olay bence yüzeysel değil.
gokhanatila Tarih: 13.02.2005 21:55
Hacker zaten bilgisayar kurdu anlamına geliyor bildigim kadarıyla... Artık tüm düyada giderek yaygınlasmaya başlayan sey hackercılık oynamak... yani bu işin piri olan kişiler böyle sacma sapan saldırılarda falan bulunmuyorlar... hackerlar o yuzden bu hackercılık oynayanlara karsıda mücadelelerde bulunmaya basladılar... böle kişiler sagdan soldan buldukları asıl hackerlar tarafından yazılmıs programlar ile başkalarının bilgisayarlarına girip onlara zarar vermeye calısıyorlar, yada gidip site hackliyorlar... sizcede site hacklemek zor bişey mi... önüne gelen herkesin yapabilecegi birsey... duymussunuzdur işte FBI'ın bilgisayarları haclendi diye yaygara cıktı birara... aslında hacklenen sadece yüzeysel tanıtım yapan bi siteden ibaretti... kim kalkıp girebilir ki FBI bilgisayarlarına. yada ne bileyim banka soygunu yapıyorlar internetten. yaw siz o kadar internetten ugrasıyorsunuz türkiyede millet ne yollar bulmus milletin hesaplarını bosaltıyor... :18: adamlar kredi kartı kopyalayıp satma işlerine girmişler siz hala hackercılık oynuyorsunuz... günün birinde bende hacker yani bilgisayar kurdu olmak isterim. zaten elimden geldigince calısıyorum bilgisayarın bilinmeyen yönlerini arastırıyorum. ama sonucta ögrenciyim su anda ve önemli olan derslerim benim için. ama birgün işim rahat olursa daha cok ögrenebilmek için calısacagım. sunuda söyleyeyim hiçkimse ben bilgisayarı biliyorum tam anlamıyla diyemez... hergün yeni teknolojiler ve yeni programlar hatta yeni program dilleri ortaya cıkıyor... hiç kimse bu gelişimin önüne gecemez ve hiç kimse bilgisayarı tamamen bildigini söyleyemez...
birgün bilgisayar kurdu olursam :12: emin olunki yalnızca iyilik yapmaya calısacagım
lostmaze Tarih: 12.02.2005 21:33
Hacker lıgı tek bir şey olarak görmek çok yanlış.

Nasıl insanın iyisi ve kötü oluyorsa hackerlarında iyisi ve kötüsü vardır. Biz bunlara White hacker yada Black hacker diyoruz.

White hacker bir serverda sistemde exploit yani açık buldugunda bu açıgı o sistemin administrator une bildirerek açıgın kapatılmasını saglar. Veya bir programda hatta Xp deki büyük riskli bir açıgı white hacker olan birisi microsoft a bildirdi.

Ama black dediğimiz etrafına saldırır. Ben bu insanları biraz hasta ruhlu olarak nitelendiriyorum. Hackerlık bilgi olayıdır bence.
cr@ckman Tarih: 12.02.2005 21:20
HAKLSIIN LEVİS ABİ ZATEN ARTIK GEYİĞE GİRMİYORUM