Merhabalar Hocam;

Yaşım: 25
Boyum: 1,75
Kilom: 80

1. Vücüdum anormal derece soguk ama içimde sıcaklık hissi ve acayip bir sıkıntı var...

Örnek: Akşam işten eve geldigimde ve ya yatarken genelde vucut sıcaklıgıma dikkat ediyorum ayaklarım da yaz ayı olmasına rahmen aşırı bir sogukluk var (eşim serinlemek için kullanıyor :D )... Genelde bu sogukluk ayaklarımda olmasına ragmen vücudumun diger yerleride aynı durum da..

Bu ne olabilir...

2. Son 2 yıldır bende acayip bir durum söz konusu bazen oluyor ki tabir yerinde ise çöpü çöp üstüne koyasım gelmiyor.. Bazende panikatak oluyorum ... Öyle bir an oluyor ki dünya yı yıksalar olacağı varmış diyorum geçiyorum bazende ufak tefek sorun olmayacak derece küçük meselelere sinir oluyorum hatta bu kafayı yeme düzeyine geliyor... Sigara yı daha önceden 1 günde 1 paket içemezdim şimdi canına okuyorum...


Bu gidişatımı iyi görmüyorum

Her iki sorumum için de vereceğiniz cevaba şimdiden teşekkür ederim

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3897
favori
like
share
Siyah Perçem Tarih: 23.08.2008 16:04
Vücüdum da herhangi bir morluk mevcut değil... Anlaşılan en kısa sürede Doktor'a gitmem gerekecek...

Yardımlarınız İçin teşekkür ederim.
drhope Tarih: 22.08.2008 23:33
ilk önce vücud ısınızla ilgili konuşalım ellerinizde morluklar oluyor mu ? hani soğuk havada morarır ya onun gibi. öncelikle bir hemogram (kan tahlili) yaptırıp kansızlık durumu var mı bakmak lazım. düşük bir ihitmal de olsa sebebi bu olabilir. eğer birşey bulamazsak yüzeyel kılcal damarlarınızın azlığından olabilir. bunun için bir dahiliye doktoruna görünmenizi tavsiye ediyorum.
diğer durumuza gelince yaşadıklarınız depresyon belirtileri bunun için bir psikiyatriste görünmenizi öneririm.