Sevgili üyelerimiz,

Bugünden itibaren ödül sistemimiz devreye girmiştir.

Sistemimizde çeşitli branşlarda ödüllerimiz mevcuttur ve zaman icerisinde çeşitler çoğalacaktır.

Ödüller nasıl veriliyor bende alabilirmiyim gibi sorular sormazsanız memnun olurum. Bu tür sorularına maruz kaldığım üyelerin hiç bir zaman ödüllendirilmeyeceğine emin olabilirsiniz. Kısacası ödüller hakedene ve sadece benim insiyatifimle verilmektedir. Aynı zamanda filanca üyede şu ödülü hakediyor gibi önerileride hoş karşılamıyacagımı belirteyim.

Şu an gerçekten hakedip listede ismi bulunmayan onlarca arkadaşım mevcuttur ancak zaman içerisinde hakeden herkesin ödülünü bulacağına emin olabilirsiniz.

Bir kişi 1 ödül alacak diye bir kuralımız yoktur aynı üye çeşitli branşlarda birçok ödülünde sahibi olabilir.

Ödüller ve sahip olan üyeleri [url]http://www.main-board.com/madalyalar/[/url] sayfasından takip edebileceğiniz gibi her üyenin profilindede sahip olduğu ödülleri görebileceksiniz.

Sistemdeki her ödül adı üzerinde ödüllendirme, onurlandırma amacı gütmek için konulmuştur ve yegane veriliş nedeni de budur.

Örneğin geyik muhabbeti bölümü için belirlediğimiz bir ödülümüz mevcut. Bu ödül de farklı bir amaca hizmet etmemektedir. Geyik muhabbeti isimli bölüm main-board forumlarının can damarı olduğu gibi bugün bizim bu günlere gelmemizdeki en büyük etkenlerden biri olduğu da inkar edilemez bir gerçektir.

Bugün bu forumda digerlerinden farklı bir şekilde insanlar birbirini tanıyor ve dostluklar kurabiliyorsa bu da bahsi geçen bölümümüzün en büyük etkenlerinden biridir.

Dolayısı ile sanılmasınki bu ödülü almak basit yada bu ödülü taşıyan insanlara sadece şamata yaptıkları için bu ödül veriliyor. Kimsenin aslında kimin nesi olmadıği ortamlarda uzun süreler kimseyi kırmadan yada kırılmamayı başararak sohbet etmeyi başarmak ve forum sevgisini aşılamak o kadar kolay bir sanat değildir.;)

Şimdiden tüm branşlarda ödül alacak arkadaşlara ve tüm üyelerimize hayırlı olsun.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1242
favori
like
share