MAHMUT ÖZGENER KİMDİR?

1963 yılında İzmir'de doğan Mahmut Özgener, Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun oldu. Üniversiteden sonra Öz-Ege Tütün A.Ş'de görev almaya başladı. Halen aynı şirketin muharras aza görevini yürütmekte.

Üç dönem MAHMUT ÖZGENER Altayspor Kulübü Başkanlığında bulunan Özgener, Levent Bıçakcı'nın Futbol Federasyonu başkanı olduğu dönemde yönetim kurulu üyesi, merhum Hasan Doğan'ın başkanlığındaki Futbol Federasyonu'nda da başkanvekili olarak görev aldı. Mahmut Özgener, Hasan Doğan'ın vefatından sonra 14 Temmuz'dan bu yana vekaleten TFF Başkanlığını yürütüyordu.

Mahmut Özgener halihazırda Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanvekilliği ve Ege Tütün İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanlığı görevlerini yürütüyor. İngilizce ve Fransızca bilen Mahmut Özgener evli ve iki çocuk babasıdır.


mahmut özgener, mahmut özgener baskan, mahmut özgener baskanligi, mahmut özgener cocuklari, mahmut özgener com, mahmut özgener download, mahmut özgener fotograflari, mahmut özgener futbol, mahmut özgener hakkinda, mahmut özgener hayati, mahmut özgener hayatı, mahmut özgener indir, mahmut özgener kimdir, mahmut özgener mail, mahmut özgener oz gecmisi, mahmut özgener taniyalim, mahmut özgener tffd, mahmut özgener web, mahmut özgener yeni donem

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 952
favori
like
share