Biliyordum böyle olacağını. Bile bile denemiştim zaten. Yapamıyacaktım ben. Boşa geçen zaman..Boşa geçen umutlar..Boşa verilen sözler..
Hepsi benim yüzümden kuş olup uçtu sanki. Nasıl başladı anlamadan bitirmiştim. Sonu yok. Ucu bucağı yok. Anlamı yok. Bitti işte.......

Artık ne söylense nafile. . Bir daha denemez olsaydım keşke..Keşke diye diye bi hal oldum nedense. Pişman değilim yinede.. "Seviyordum." öyle sanmıştım belkide.. Herşey yalanmış meğerse.. Sevmek yalan..Özlemek yalan..Gözler yalan..Hayat yalan... Bitti işte....

Ucuz kurtuldum belkide. Bağlanmdan bitirmek en iyisiydi hem senin hemde benim için. . Belli etmemeye çalışıyordum ama içten içe ağlıyordum sanki.. Yok!Olamaz. Bu sen olamazsın! diyordu içimden biri.. Artık ne yaptığımı bile bilmiyordum. Anlamsızca sadece susuyordum. Herzaman yağtığım gibi yani.. Alışkın beden alışkın yürek alışkın sözler.. Kalemimde hazır zaten böyle şeyler yazmaya.. Hemen eli gider ben istemesem de. . .
Neyse..Ötesi yok.Bitti işte......

Bakışlarını gördükçe hançer saplanıyor sanki yüreğime.. Neden yağtığımı bilmeden anlamadan başlamıştım bikeresinde.. Baştan belliydim zaten. Anlaşılıyordu halimden.. Bi sen anlamamıştın beni..Bi gözlerin anlamamıştı.. Onlar anlasa bukadar zor olmayacaktı !

"Git" demek zordu. "Bitti" demek en zoru..
Ama demiştim en sonunda.. Söylerken gözlerine bakmak istemedim. Hatta bundan sonra hiç bakamadım. Çiçeklerim soldu gene. Saldı yaprakları.. Damlalar düşmeye başladı. . .

Uzatmaya gerek yoktu zaten. Ya sen ya ben bi şekilde sonuna getirecektik. Belki kısaydı bizimkisi.. Farklı olucak derken bambaşka olup çıkmıştı sanki.. Pişmanlık hissetmiyorum hissetmem de! Tabir-i caizse bitti işte ! !

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 324
favori
like
share
Minik SeRCe_ Tarih: 23.08.2008 01:09
hmmm tskrler...
MC_Önder Tarih: 20.08.2008 16:38
Tabir-i caiz ise çok güzeldi teşekkürler..