Hep bir hayalimiz vardı; biz konuşacağız, bilgisayar yazacak. Artık bu gerçek olacak. Bizim en son teknolojilerle, geliştirdiğimiz ürünlerle performans o kadar arttı ki CTD, şu anda yeni bir ürün sunuyor.

CTD, bizim en son teknolojilerimizi kullanarak artık Türkçe konuşmayı bilgisayarlara aktarabilecek. Siz Word’ü açacaksınız, konuşacaksınız, o yazacak.

SİSTEM EYLÜL VEYA EKİM'DE GELİYOR
Eylül veya Ekim aylarında Türkiye’deki tekno marketlerde bu ürünü görebileceksiniz. Türkiye’de bunu ilk defa yapan bir şirket var. Yakında bir kaç farklı dile çevirerek yapacak, Türkçe konuşacaksınız, İngilizce yazacak, onun için de çalışıyorlar. Bu şirket, diğer dilleri de buna ilave ederek, Türkiye’den Intel bünyesinde dünyaya yayılacak. Intel, bu tip iyi yazılımları bulduğu zaman dünyaya satışına destek olmaya çalışıyor, katalogunda yer vererek satılmasını sağlıyor.”

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 419
favori
like
share
mihmandar Tarih: 09.11.2008 22:20
10 yıl önce bunu söylediğim zaman yok artık diye gülmüşlerdi saçmalama manasında, bu haberi mutlaka bir yerlerde okuyunca kendi düşüncesizliklerine gülerken hatırlayacaklar bunu,.. çok keyifli bir haber .
kiboy Tarih: 02.11.2008 22:33
o sistem taa 99 da vardı ama ingilizce
BurGay! Tarih: 28.10.2008 20:01
teknoloji bir yandan çok iyi ama bir yandan da kötü insanlar gittikce hantallaştı yaa yakında "sen otur o iş yapsın" die bi makinede çıkarsa hiç şaşırmam
zoumafrim Tarih: 04.10.2008 16:43
bu ürün kullanıma sürüldükten sonra çok şeyin değişeceğine eminim..gerçekten insanların işlerini kolaylaştıracak.
teknoloji bizlere bu kadar kolaylık sağarken halen kendimize zaman ayıramıyor olmamızda bunun acı tarafı sanırım