ESKİ TV SUNUCUSU ÖZLEM YILDIZ, ÇOK MUTLU GİDEN EVLİLİĞİNİN SIRLARIIN ANLATTI: “BEN YAKIŞIKLI KOCA DEĞİL MANTIK ARADIM...”

Ece Erken’in boşanmak üzere dava açtığı kocası Tuncer Öztarhan’ın örnek eş olarak gösterdiği Özlem Yıldız, mutluluğun sırrını anlattı.Televizyonun en başarılı isimlerinden biriydi. Sempatikliğiyle büyük ilgi çekiyordu. İşadamı Sinan Serter ile tanıştı ve kısa süre sonra evlendi. 3 yıllık evliliğinin ardından bir de çocuk sahibi oldu. Bu yazki Bodrum tatilinde mutlu bir aile tablosu çizen Özlem Yıldız ile sırrını Vatan'a anlattı.İşte Yıldız’ın röportajından detaylar...Mutlu evliliğin sırrı ne?

Biz birbirimizin en iyi arkadaşıyız. Gün içersinde sürekli haberleşiriz. En güzel şey bu. Öbür türlü heyecanlar sadece birkaç sene sürüyor. Önemli olan bunu uzun yıllara taşımak için arkadaş olmak. Bunu başarırsan evliliğinde çok mutlu olursun.Dış görünüş sizce ne kadar önemli?

Evlilikte biraz mantık aramak gerekiyor. Dış görünüşe aldanıp da dünyanın en yakışıklısı olması bir şey değiştirmiyor. Önemli olan kafa yapının, hayat standartlarının uyuşması.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 4391
favori
like
share
karakartal_okan Tarih: 31.08.2008 11:52
Belli sadece mantık aradığı,chirkin ve zengin koca buldu kendine.
Şaka bir yana,Allah bozmasın.
Nerqish Tarih: 26.08.2008 19:50
[COLOR="SlateGray"]Herseyden cekildi ailesine kocasina sahip cikti ne guzel bi tablo Allah mesut icin tesekkurler canim haber icin