Beleşçi bir taraftar

futbol maçlarına para ödemeden girebilmenin bir yolunu bulmuş. Tribünlerde bir efsane olarak yayılan bu arkadaş, giriş kapısına gelip kapıdaki görevli polise telaşlı bir ifadeyle "Abicim çok acil bi durum oldu. İçeride maçı seyretmeye gelmiş bi abi var, (Bir isim sallıyormuş) hanımı aniden rahatsızlandı. Hastaneye kaldırdık. Onu acilen bulup hemen hastaneye yetiştirmem lazım" diyormuş. Ehliyetini rehin bırakarak içeri giriyormuş.

Ama içeride maçı seyredecek kadar kalmak dikkat çekeceğinden, hemmen diğer kapıya koşturup, oradan dışarıya çıkıyormuş. Çıkarken kapıdaki polise "Abicim benim arabayı çekiyolarmış, bi çıkıp bakiim ne oluyomuş. Problem varsa halledip geleyim" diyomuş. Taabii geri gelince tanısın diye de bu polise de kimliğini bırakıyormuş.

Çıkar çıkmaz ilk girdiği kapıya koşturup "Abicim Allah razı olsun ben arkadaşı buldum diğer kapıdan çıktık. Şimdi benim ehliyeti alabilir miyim?" diyomuş. Ehliyeti kaptığı gibi çıktığı kapıya yollanıyormuş. "Abicim ben araba işini hallettim çok saol. Kimliği alabilir miyim?" deyip kimliğini de alarak içeriye sağ sağlim giriyormuş

_________________
BİRGÜN DÜNYAYA AİT ÇOK BÜYÜK BİR DERDİN OLURSA
RABBİNE DÖNÜP,BENİM BÜYÜK DERDİM VAR DEME...
DERDİNE DÖNÜP,BENİM ÇOK BÜYÜK BİR RABBİM VAR DE!...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 298
favori
like
share
Gundii Tarih: 24.09.2008 06:02
vay uyanıq vay
ADALI Tarih: 22.09.2008 15:04
tşk
AHMETBAYİL Tarih: 02.09.2008 13:32
TeşekkürLer