Tür : Gerilim / Korku
Yönetmen : Joe Johnston
Senaryo : Andrew Kevin Walker , David Self
Görüntü Yönetmeni : Shelly Johnson
Yapım : 2009, ABD


Oyuncular

Anthony Hopkins (Sir John Talbot) , Benicio Del Toro (Lawrence Talbot) , Hugo Weaving (Det. Aberline) , Emily Blunt (Gwen Conliffe)


Lanetli bir yazar olan Lawrence Talbot, kardeşinin yok olmasından sonra ailesinin evine geri döner. Ayrı yaşadığı babasıyla tekrar bir araya gelir ve birlikte kardeşini aramaya başlarlar. Kendisini bekleyen korkutucu kaderin farkına varır.

Talbot'nun çocukluğu annesi öldüğü gece bitmiş. Sakin, küçük Blackmoor köyünü terk ettikten sonra, yıllarca bu olayı unutmaya çalışmış. Ancak yıllar sonra kardeşinin nişanlısından (Gwen Conliffe) gelen kayıp haberi onu kaybolan kardeşini aramak için bu köye geri getirmiştir.

Çok geçmeden köyde çok güçlü, hayvani bir yaratığın vahşice köylüleri öldürdüğünün haberini alır ve bundan şüphelenen İskoçya bölge müfettişi Aberline bu olayı araştırmak için köye gelir.

Jumanji ve Jurassic Parc III'ün usta yönetmeni bu sefer Kurt Adam'ı tekrardan diriltip, değişik bir konuyla beyazperdeye taşıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve sağlam makyaj yapımıyla Kurt Adam severlerini sabırsızlığa itiyor.

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 441
favori
like
share
zorbey68 Tarih: 01.03.2010 19:11
saol
Sylar Tarih: 19.02.2010 09:15
Bugün gösterime giriyor film.

İzlenecek bir film gibi.
Pedaliza Tarih: 24.08.2009 20:36
[YOUTUBE]6N2lZwOQdMI[/YOUTUBE]

Beklediğim 2. film..Paylaşım için teşekkürler Havil