Hadise Kimdir - Hadise Biyorafisi - Hadise Resimleri - Hadise Açıkgöz Hakkında
Hadise Açıkgöz

Hadise Açıkgöz (Hadise Kimdir? - Hadise Hakkında)
Hadise, 22 Ekim 1985 günü Belçika'da Sivas'lı bir Türk ailesinin kızı olarak dünyaya geldi. Yapımcılar ve dinleyiciler tarafından ilk olarak, Belçika'nın Pop Idol yarışması sayılan (Türkiye'deki Popstar gibi) Idool 2003'te farkedildi. Yarışmayı birincilikle bitirmese de, kendisine yapımcılar tarafından albüm çıkarmak için teklif geldi.
Hadise'nin ilk single'ı Sweat (Terle - 1 Kasım 2004) çıktı ve single'ın hit olmasıyla müzik kanallarında klipleri sık sık gösterilmeye başlandı. Hadise, ikinci single'ı Stir Me Up (Kışkırt Beni - 6 Mayıs 2005) tüm Avrupa'da farkedildi ve çıkış parçası "Stir me up", pek çok Summer Hits albümüne girdi. Üçüncü single'ının adı olan Milk Chocolate Girl (Sütlü Çikolata Kız - 9 Ekim 2005), daha sonra Hadise'nin lakabı haline geldi. Dördüncü single'ı Ain't No Love Lost (13 Ocak 2006) albümündeki Ain't No Love Lost adlı şarkının Burdayım adıyla Türkçe bir versiyonu oluşturuldu. Hadise'nin beşinci single'ı Bad Boy (Kötü Çocuk - 4 Ağustos 2006), yazın piyasaya sürüldü ve diğer albümler gibi o da dinleyici kitlesinden olumlu tepkiler aldı. 3 Ekim 2007 tarihinde yeni single çalışması olan "A Good Kiss" adlı single 'ı piyasaya çıkardı ve yeni klibini İstanbul'da çekti.
Türkiye'de ; Runltd. menajerlik şirketi (Süheyl Atay) ile 2006 Nisan tarihinden itibaren çalışmaktadır.Hadise ilk Türkiye Konserini Izmir "Loop" Kulübünde verdi.2006 senesinde sık sık Türkiye'ye gelen Hadise başta Beyaz Show olmak üzere pek çok program ve etkinliklerde yer aldı.Bu sırada hayranı olduğu Tarkan'la sahneye çıkma fırsatı yakalayan Hadise, bundan dolayı çok mutlu oldu. Popstar adlı yarışma programında sunuculuk yaptı. Maxim , Esquire, Tempo ve Aktüel dergilerine kapak oldu.
Kendisine örnek olarak Christina Aguilera, Brandy ve Beyonce'yi gördüğünü belirten Hadise; Prince, Janet Jackson, Tina Turner, Alicia Keys, Toni Braxton, Jamiroquai ve U2'nun da, yaptığı müziği etkilediğini söylüyor. Şarkılarında klasik, rock, soul ve diğer dünya müziklerini harmanlamaya çalıştığını belirtiyor.
Hadise, müzikal kariyerinin yanı sıra akıcı bir şekilde Flemenkçe, Fransızca, Almanca, Türkçe ve İngilizce konuşabiliyor ve Hasselt'te pazarlama üzerine ihtisas yaptı. Tüm boş zamanlarında müzikle ilgilenen Hadise, genellikle söz yazıyor, müzik besteliyor, stüdyo kayıtları ve konserler arasında koşturuyor. Bunların yanında spor yapmayı, arkadaşlarıyla takılmayı ve iki kız kardeşi, erkek kardeşi ve annesiyle zaman geçirmeyi de seviyor.

[url]http://www.main-board.com/unluler/173259-hadise-resimleri.html[/url]

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 9181
favori
like
share
hadisemerve Tarih: 12.09.2009 16:17
Hadise Turkiye resmi Sitesi Bilhassa ben aradim hadise sitedeki telefonu hadise menejeri siteyi dogruladi site Usak ta miş ve site sahibi Arif duran miş…
Hadise acikgoz resmi fanclub sitesi
Sitenin genel merkezi Usak
Site sahibi
Arif duran
Site cok guzel muhtesem özenle yapılmıs
Nehir Tarih: 25.08.2009 14:46
Konular birleştirildi..
Garip07 Tarih: 09.09.2008 15:33
HADİSE geçtiğimiz günlerde 'Deli Oğlan' şarkısının klibi için manken Serkan Tan ile kamera karşısına geçmiş, erotik fotoğraflar da basına dağıtılmıştı. Biz de bu görüntüleri yayınlamış ve 'bu sevişme hadise çıkartır' demiştik. Ve hadise çıktı!..Serkan’a çok kızdı Popçu Hadise, fotoğrafların klip yayınlanmadan önce manken Serkan Tan aracılığıyla basına sızdırıldığını öğrenince çıldırdı. Bunun üzerine şarkıcı Hadise, manken Serkan Tan’ın klipteki bütün görüntülerini çıkarttı. Yapılan hareketin karşılığını veren Hadise, ‘Serkan şimdi alıp o görüntüleri hatıra olarak izlesin ve anılarına katsın. Bu hadise ona yeter’ dedi.


Hadise’nin manken Serkan Tan Ormancı’yla samimi sahneler sergilediği ‘Deli Oğlan’ şarkısındaki görüntüler Ormancı'nın klib yayına girmeden önce bu görüntüleri medyaya sızdırdığı iddiaları yüzünden klibten çıkartılmıştı.