Corel VideoStudio Pro kullanımı kolay bir video düzenleme, profesyonel görünümlü videolar oluşturma programıdır. Zaman tasarrufu da sağlayan özellikleri ile de kullanıcıların işini çok kolaylaştıran bir programdır. Yarattığınız filmleri istediğiniz gibi paylaşabilmenize de olanak tanıyan özellikleri ile de kullanımı kolaylaştıran bir yapıya sahiptir. DVD'den mobil cihazlara kadar birçok paylaşım imkanı sunan Corel VideoStudio Pro ile videolarınızı artık çok kolay bir şekilde düzenleyebilecek, efektler katabilecek, paylaşabileceksiniz.

Direkt olarak YouTube'a da upload imkanı sunan yapısıyla da yaptığınız videoları anında internete taşıyabilirsiniz. İstediğiniz heryerden resim, görüntü alabileceğiniz programa webcam üzerinden aldığınız videoları da ekleyebilirsiniz. Çok kolay bir şekilde film veya slayt şovlar yapabilirsiniz.

İçinde barındırdığı özellikler:

VideoStudio Editor – düzenleme ve disk yönetimini popüler formatlarda sunar. HDV ve AVCHD destekli.
Movie Wizard – Birkaç tıklama ile komple filmler yaratabilirsiniz.
DV-to-DVD Wizard – Direkt olarak kaydetmenin en hızlı yolu. Blu-Ray ve AVCHD diskleri de yakabilirsiniz.
Supplementary content – Gelişmiş tema kütüphanesi, klipler, animasyonları, menüleri ve efektleri ile zengin içerik desteği.
Bonus NewBlue® Film Effects – 5 filtrenin de dahil olduğu 81 farklı efekt seçeneği.
X2 versiyonunda çok daha kolay düzenleme imkanı, çok daha fazla yaratıcı seçenek, çok daha fazla içerik, daha kolay paylaşım seçenekleri ve yeni jenerasyon HD desteği bulunmaktadır.Download

Beğeniler: 1
Favoriler: 1
İzlenmeler: 433
favori
like
share
geforcehaylaz Tarih: 16.11.2008 12:36
eggegergergereg
iremproduction Tarih: 15.10.2008 11:43
Teşekkürler