ooVoo, tüm Dünya'yı kapsamak şartıyla, arkadaşlarınızla, meslektaşlarınızla ve çevrenizdeki birçok kişi ile görüntülü olarak ve ücretsiz bir şekilde sizi görüştüren, yüksek teknolojili bir mesajlaşma uygulamasıdır.

Kullanımı, bağlantı işlemleri ve kurulumu son derece kolay olan bu uygulama sayesinde birbirinden güzel online iletişim fırsatları sizi bekliyor.

ooVoo size görüntülü, yazılı ve sesli iletişim imkanı sunduğu için, iletişimin tüm imkanlarını kullanmış olursunuz vede aynı zamanda kaliteli ve özgür bir iletişim ortamının rahatlığını yaşarsınız.


Video görüntülü sohbet


6 kişiye kadar görüntülü iletişim özelliği ile birçok arkadaşınızla aynı anda iletişim sağlayabilirsiniz.Video görüntülü mesajEğer yazı yazmak istemiyorsanız, görüntülü ve sesli olarak arkadaşınıza e-mesaj veya da anlık mesaj gönderebilirsiniz.


Chat
6 kişiye kadar yazılı iletişimsağlayabilir ve aynı anda birçok kişiyle yazılı olarak mesajlaşabilirsiniz.Arama ve ekleme
Programın arama özelliği sayesinde kişi arayabilir, listenize ekleyebilir ve iletişim kurabilirsiniz.Kişisel link oluşturabilmeooVoo kişisel linkinizioluşturabilir ve kullanıcıların sizinle irtibata geçmesini sağlayabilirsiniz.


İstediğin kişi ile sohbet etme (Gizlilik)Kişileri seçebilme özelliği sayesinde sizi ekleyen kişinin bilgilerini gösterir ve sizin izin verdiğiniz kişiler sizinle konuşabilir, engellediğiniz kişiler ise sizinle iletişim imkanı bulamaz.


Dosya gönderimiİstediğiniz kişiye kolayca dosya gönderebilir, arkadaşlarınız ile dosya paylaşımı yapabilirsiniz.

Favori listesi

Favori arkadaş listenizi oluşturabilir ve bu listedeki arkadaşlarınızla kolay iletişim sağlama imkanı bulabilirsiniz.

Sistem Gereksinimleri:

Pentium 4, 1 Ghz ve 256 MB RAM
20 MB sabit disk alanı
Web kamerası ve kulaklık
İnternet bağlantısı
Windows 2000/XP/Vista


Download

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 476
favori
like
share