Mac'i neden seveceksiniz?

Göz kamaştırıcı. Hem içi, hem dışı.
Mac bilgisayarlardaki yazılımlar Mac'i yapan şirket tarafından yaratıldığı için, ortaya zarif ve kullanımı kolay olduğu kadar güvenli, sağlam ve güçlü, tamamıyla tümleşik bilgisayarlar çıkar.


Zekâ…
Bir Mac'in içinde ne mi var? Dünyanın en modern işletim sistemi ve bilgisayarın kendisi kadar zekice tasarlanmış yazılımlar, hepsi bu.


…ve güzellik.
Geri dönüşümlü cam ve aüminyum. Ayak takılmalarına karşı korumalı güç kablosu. Göz kamaştırıcı bir ekran. Klavye bile büyüleyici. Bir Mac'i Mac yapan tasarım detaylarından birkaçına yakından bakın. Galeriye bir göz atın
Bir PC ne yapıyorsa onu yapar. Sadece daha iyi bir şekilde.

En yeni kablosuz teknoloji, en son Intel çipleri ve yeniliklerle dolu, sağlam bir işletim sistemi de dahil olmak üzere tüm temel unsurlar, Mac'te tümleşiktir.


Doğuştan hazır.
Cihazları konfigüre etmeniz için saatlerinizi gereksinen diğer bilgisayarların aksine, Mac'e dijital bir fotoğraf makinesi, kablosuz aygıt ya da harici bir sabit disk bağladığınızda, çalışmaları için hiçbir ayar yapmanız gerekmez. Gerçekten.


Anında kablosuz.
Mac, kablosuzu kolaylaştırıyor. Ağlar otomatik olarak belirir ve İnternet'e sadece birkaç tıkla bağlanabilirsiniz.

Yüksek başarım.
En yeni Intel işlemciler ve mühendisliğindeki büyük sıçrayışlar sayesinde, yeni bir Mac yalnızca bir Mac'in yapabileceği şeyleri, afallatıcı bir hızda yapar.

Sohbet etmek bir sanata dönüşebilir.
Bugünlerde pek çok bilgisayar yerleşik kamerayla gelmekte. Ama sadece Mac, dünyanın dört bir yanındaki insanlarla dört taraflı görüntülü sohbetler1, ilk elden sunumlar ve hatta ekranınızı paylaşabilme gibi özellikler sunan iChat yazılımıyla geliyor.

Her zaman güncel.
Mac, düzenli olarak Mac OS X ve Apple yazılımlarının güncellemelerini kontrol eder ve otomatik olarak indirir. Yani aslında, bir Mac, yıllandıkça güzelleşir.

Hem siz, hem de çocuklarınız için güvenli.
Güvenlik esas alınarak tasarlanmış olan Mac OS X, kötücül yazılım ve virüslerden gelen daimi saldırılara uğramaz. Aynı şekilde, bitmez tükenmez güvenlik ekranlarına da boğulmaz. Yani, rahatlık ve güvenle, hiçbir kesintiye uğramadan çalışabilir -ya da oynayabilirsiniz. Kullanımı kolay ebeveyn kontrolleriyse, çocuklarınızın bilgisayarda neyi ve ne zaman yapabileceklerini ayarlamanızı sağlar.

Çagimizin bilgisayari
Evet. Kablosuz aglar ile her yerden Internet'e girebilirsiniz.

Evet. Aglara baglanabilirsiniz (hem Mac, hem de PC).

Evet. Microsoft Office'i çalistirabilirsiniz.

Evet. Windows'u çalistirabilirsiniz.
Daha Sik Cevaplanan Sorular
Görüntülü sohbet için genis bant Internet baglantisi gerekir, bu ücrete tabi olabilir.

Dünyanın en gelişmiş işletim sistemine sahiptir. Ve biraz daha fazlasına.Mac OS X Leopard
Başka hiçbir işletim sistemi -Vista da dahil-, Mac OS X'in getirdiği yenilik ve sadeliği sunmaz. Mac OS X Leopard'ın daha az çabayla çok daha fazlasını yapmanıza izin veren yeni özellikleri sayesinde Mac, her zamankinden daha büyük bir atılım gerçekleştiriyor.

Kaynak:Turkey IMC

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 457
favori
like
share