iTunes 8 YayımlandıApple’ın 9 Eylül’deki Let’s Rock etkinliği sona erdi ve yeni açıklanan ürünlerin yankıları sürmeye devam ediyor. Yeni iPod modelleriyle birlikte iTunes da güncellenerek 8 sürümüne ulaştı.
iTunes 8′deki yeni özelliklerden birkaçı şu şekilde:
- Yüksek çözünürlüklü (HD) diziler için destek
- Normal çözünürlük (SD) diziler 1.99 Dolar
- Yüksek çözünürlük (HD) diziler 2.99 Dolar
- Genius çalma listeleri: arşivinizdeki benzer şarkıları bularak gruplama özelliği
Apple daha önce iTunes kataloğundan çıkan NBC ile de anlaştıklarını ve Heroes ya da The Office gibi popüler dizilerin tekrar iTunes’daki yerlerini aldığını duyurdu. Daha önceki haberimizde bahsettiğimiz Magnatosphere görselinin gelişmiş bir sürümü de iTunes 8′de standart olarak geliyor.

iTunes 8′i http://www.apple.com/itunes/download/ adresinden indirebilirsiniz. iTunes 8 ile bağlantılı olarak Quicktime 7.5.5 güncellemesi de Yazılım Güncelleştirme menüsünde yerini aldı.


aac, add, adding, apple, apple ipod, apple ipod shuffle, artwork, backup, cds, computer, copy copying, delete, deleting, downloaded, downloading, ngadget, export, files, folder, for windows, format, from, ge,t getting, hack hacks, hard drive, help here, how to delete, i pod, import, importing, into, ipod, ipod hakkında, ipod mini, ipod nano, ipod shuffle, ipods, libraries, library, limewire, mac, motorola rokr, motorola rokr e1, move, mp3s, multiple, music, music store, musicmatch, my, off, onto, player, playlist, playlists, plugin, purchased, remove, rip, share, shared, sharing, shuffle, songs, sync, top 10, track, tracks, transfer, transfering, transferring, upload, visualizer, visuals, winamp, wma, www apple com, your

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 499
favori
like
share
E-MaSTeR Tarih: 13.09.2008 15:33
BiLgiLer iCin TeşekkürLer...