Videoda Ne yapayim Basbakan Ben Bu adamlarla bas edmiyorumki

buna cok güldüm:72:

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 3116
favori
like
share
ADALI Tarih: 21.10.2010 19:56
Bu kadar ciddiyet gerektiren bir konuda ancak bu kadar ciddiyetsiz davranılabilirdi.Ne yapalım herkesin görüşü kendine.
sin28 Tarih: 20.10.2010 16:38
Suleyman demireldir yok yok ecevit ama deniz baykalda fena degildi yaa
Bu kadar kotulerin arasinda oy kullanmaya gerek duymuyorum...
ADALI Tarih: 14.10.2010 19:14
Doğrudur ben de bi çivi bile çaktığını görmedim

Otoyol ve tüneller, köprülü kavşaklar, Toki'nin yaptığı toplu konutlar vs vs. Havadan mı indi abiSevgili HAN.
Yukarıda söylediklerin aynen doğru.Sayın RTE her mitinginde bunları tekrart tekrar söylüyor.Fakat o saydıkları devletin asli görevlerindendir.Yol Su Elektirik,köprü,kavşak gibi çalışmalar devletin oto kontrol sistemi içerisinde olması gerekenlerdir.İşin doğru tarafı şu:RTE ve ekibi çalışmaların hızlandırılmasını sağlamıştır.
Bizim çividen kast ettiğimiz ,halkın refah seviyesini yükseltecek issizliği asgariye indirecek çalışmalar.Bir öenek vereyim:
Türk telekom satıldı,öyle veya böyle ,üç aşağı beş yukarı bir rakama satıldı.Satılması konusunu geçiyoruz ama geçemeyeceğimiz bir nokta var.Özelleştirme kapsamında sattığınız işyerinin çalışanlarını neden devletin başka kurumlarına kaydırarak devletin yükünü artırıyorsunuz.Adamlara kurumları satıyorsanız çalışanları ile birlikte devredeceksiniz ,eğer çalışanlar verimli olamıyorsa kuruluşu satın alanlar verimsiz çalışanın iş aktini fesh edecek.Yapılan öylemi?hayır.Kar eden kuruluşu içerisindeki çalışanları devletin başka kurumlarına kaydırarak sıfır kilometre şeklinde devrediyorsunuz.Bu övünülecek içraatmı.Sonrada devlet adına yaygarayı basıyorsunuz ,devlet tüccarmıki işçi çalıştırsın diye.Örnek olarak Telekomu seçmemin sebebi en kolay örnek oluşudur.Belki bunlar konumuzun dışında diyeceksiniz ama hayır tamda konumuzun içerisindedir.Sekiz yıllık AKP iktidarı döneminde kamuya ait birtek kurum veya kuruluş devreye girmemiştir.Şuanda ekonomimizin yüzde seksenbeşi milli ekonominin dışındadır.Bu durum günübirlik düşünürsek bize hoş gelebilir ama ileriye dönük düşündüğümüz zaman istikbalimizin yabancı sermayeye emanet olduğunu göreceksiniz.Çividen kastım AKP iktidarı döneminde özelleştirilen kurum ve kuruluşların o hiçbirçivi çakmadığı söylenilen eski idarecilerin çaktığı çiviler olduğunudur.Allaha emanet ol Han kardeşim.
Han Tarih: 14.10.2010 12:45
Doğrudur ben de bi çivi bile çaktığını görmedim

Otoyol ve tüneller, köprülü kavşaklar, Toki'nin yaptığı toplu konutlar vs vs. Havadan mı indi abi
ADALI Tarih: 13.10.2010 20:44
Okadar baraj yaptı ama Sülo hiç oy alamadı ,Hayret:20:.RTE hiçbir çivi çakmadan 34 oy.
tuerkraider_61 Tarih: 10.10.2010 19:08
Recep Tayyip Erdogan
ADALI Tarih: 08.10.2010 21:17
Evet haklısınız bunda hemfikirim... Saatlerce tam zıt farklı koordinatlarda arandı.. Kimlerin yaptığı bir 10 sene sonrada ortaya çıkar.. nede olsa 10 sene beklemek lazım bizim ülkedeAslında olaydan iki saat sonra kayseri valisinin yaptığı kaza yorumu ve kazazede yorumu katiller hakkında ön bilgi veriyordu bize.Mesela Kayseri valisinin olaydan iki saat sonra Muhsin YAZICIOĞLU ve arkadaşlarının yaralı olduğunu Muhsin başkanın bir bacağının ve iki kaburga kemiğinin kırık olduğunu söylemesi,halbuki devlet ve köy korucularının iki gün sonra kaza yerine ulaştığını hepimiz biliyoruz.Ne gariptir ki gerçekten Koca reisimin bir bacağı ve iki kaburga kemiği kırık çıktı.Henüz bulunamayan Koca reisimin durumu hakkın bu kadar bilgiyi kayseri valisi nereden biliyordu acaba.Sizce birileri valiye böyle konuşmasını emretmiş olabilirmi.Yoksa sıtrateji uzmanı olduğum için ben uydurmuş olabilirmiyim bunları.Allaha emanet ol TÜRKOĞLU kardeşim.
TÜRKOĞLU Tarih: 06.10.2010 22:22
Evet haklısınız bunda hemfikirim... Saatlerce tam zıt farklı koordinatlarda arandı.. Kimlerin yaptığı bir 10 sene sonrada ortaya çıkar.. nede olsa 10 sene beklemek lazım bizim ülkede
ADALI Tarih: 06.10.2010 20:13
TÜRKOĞLU
Öldükten sonra değeri anlaşıldı...Değerli şeyler böyle nedense yitirince değeri anlaşılıyor..


Öldükten sonra değil TÜRKOĞLU kardeşim,öldürüldükten sonra diyecektin sanırım .