LG Mobile canlı renklere, bol miktarda özelliğe sahip ve özellikle seyahat halinde mesajlaşmak için tasarlanmış olan yeni modeli LG KS360 cep telefonunu duyurdu. LG KS360 cep telefonunun kayar kapaklı yapıdaki QWERTY klavyesi ve en son teknoloji mesajlaşma fonksiyonları kullanıcıların SMS, IM, e-posta gönderme ve sosyal ağ sitelerine ulaşım gibi beklentilerine tek bir cihaz bünyesinde cevap veriyor. Ayrıca LG KS360 cep telefonunda dokunmatik ekran, 2 megapiksel kamera ve MicroSD hafıza kartı yuvası da bulunuyor.LG Mobile pazarlama başkanı Jeremy Newing'in ürünle ilgili görüşleri şöyle: "Üretici firmaların, sektörün farklı segmentlerine cevap verebilecek çeşitlilikte cihazlar üretme gereksiniminde olduklarını biliyoruz. Kameralı modellerden önceden ödemeli ve müzik öncelikli modellere kadar geniş sayıda modellerin bulunduğu ürün serileri ile müşterilerimize kendilerine en uygun ürünü satın alabilecekleri seçenekleri sunuyoruz."LG KS360 Özellikleri

- Şebeke: GSM/GPRS/EDGE
- Bant: GMS 900/1800/1900
- Batarya: Li-Ion 800mAh
- Boyutlar: 101.5 x 51 x 16.8 mm
- Ana ekran: 2.4 inç QVGA (240 x 320) 262k
- Kamera: 2 megapiksel
- Sabit fokus
- Hafıza: 15MB / MicroSDTM 4GB'a kadar
- Bluetooth: V2.0
- USB: V2.0, Mass Storage
- Zil tonları: 64 polifonik
- Ses formatları: MP3/AAC/AAC+/eAAC+
- Video formatları: MPEG4/H.263
- İnternet tarayıcı: WAP 2.0
- JAVA: MIDP 2.0
- Mesajlaşma: SMS, MMS, IM, Email
- Dokunmatik ekran ile arama


QWERTY Klavye

Kullanıcılar KS360 cep telefonunun kayar kapaklı yapıdaki QWERTY klavyesi ile mesajlarını seri şekilde kolaylıkla ve doğru biçimde yazabiliyorlar. Mesajlaşmayı daha da kolaylaştırmak amacıyla tam donanımlı klavye takımı açıldığında 2.4 inç (6.1 cm) büyüklüğündeki ekran görüntüsü otomatik olarak 90 derece dönüyor.

LG KS-360 Renk Seçenekleri

- Titanyum ve parlak mavi
- Beyaz ve pembe
- Siyah ve kırmızı
- Siyah ve gümüş"LG KS360 cep telefonu, sosyal ağ sitelerinin ve gençler arasında anında mesajlaşma uygulamalarının bilgisayar ortamından uzakta da kullanılabilmesi amacıyla özel olarak tasarlandı," diyen Newing sözlerine şöyle devam ediyor: "Bu cevap telefonu modelimiz sektördeki bu tür kullanıcılara yönelik mükemmel bir ürün. Canlı renkleri, kolay kullanıma sahip QWERTY klavyesi ve harika mesajlaşma fonksiyonları kullanıcıların birbirleriyle basit ve eğlenceli bir iletişim deneyimi yaşamalarına olanak tanıyor."

Etiketler:
Beğeniler: 4
Favoriler: 1
İzlenmeler: 2485
favori
like
share
dellysan Tarih: 16.03.2010 07:31
kullandığım telefon gayet memnunum tek sorun şarjı kısa sürede bitiyor