Sony Ericsson yeni modeli Sony Ericsson G705 cep telefonunu duyurdu. Sony Ericsson'un bu şık, sürgülü kapaklı modeli 2.4 inç (6.1 cm) genişliğindeki ekranı ile kullanıcıların yüksek internette dolaşmalarına ve tam donanımlı web tarayıcısı ve kısayol tuşları ile Google web sitesine direkt bağlantı sağlıyor. Ayrıca, aydınlatmalı zum kısayol tuşu sayfalarda yakınlaştırma yapabiliyor veya sadece telefonu elinizde sallayarak otomatik olarak yatay görünüme geçebiliyorsunuz.

Sony Ericsson G705 3.2 megapiksel kamera

Yeni Sony Ericsson G705 cep telefonu sizin için önemli olan bilgi ve haberleri RSS kaynaklı takip etmenize olanak tanıyor. 3.2 megapiksel dijital kamerası bulunan Sony Ericsson G705 cep telefonu ile fotoğraf ve video görüntülerinizi kaydederek daha sonra bu görüntüleri internete yükleyerek sevdiklerinizle kolaylıkla paylaşabiliyorsunuz. Wi-Fi bağlantı özelliği bulunan Sony Ericsson G705 ile fotoğraflarınızı internete yükleyebiliyor, fotoğraf galerinizi içeren bir blog oluşturabiliyor veya müzik ve video görüntü indirebiliyorsunuz.Sony Ericsson G705 telefonun tüm bu içerikleri 1 GB kapasiteli hafıza kartında depolanabiliyor. Bu işlemlerden arta kalan dinlenme anlarınızda ise telefonu FM radyo özelliği sizi müzik ile eğlendiriyor. Sony Ericsson G705 cep telefonu entegre GPS özelliği ve Google Maps for Mobile ve Wayfinder uygulamaları ile yön bulma konusundaki sıkıntılarınıza son vererek dilediğiniz herhangi bir yere giderken başlıca rehberiniz oluyor.Sony Ericsson, G705 modelinin duyurusu ile birlikte aynı zamanda kendisinin ilk UMA özellikli modeli olan Sony Ericsson G750u cep telefonunu da tanıttı. UMA teknolojisi kullanıcıların GSM gibi şebekelerden mobil ağlara ve yerel ağlara geçerek Wi-Fi ve Bluetooth ile görüşme yapmalarına olanak tanıyor.

Sony Ericsson G705 özellikleri

-2.4 inç (6.1 cm) genişliğinde ekran
-HTML tarayıcı
-Telefonu sallayarak otomatik olarak yatay görünüme geçme
-Google kısayol tuşu
-Entegre aGPS, Google Maps for Mobile ve Wayfinder
-Wi-Fi
-3.2 megapiksel çözünürlüklü dijital kamera
-Bluetooth
-YouTube video uyumuSony Ericsson G705 ve Sony Ericsson G705u (Orange'a özel) cep telefonları GSM / GPRS / EDGE 850 / 900 / 1800 / 1900 ve UMTS / HSDPA 2100 desteğine sahipler. Sony Ericsson G705 cep telefonu yılın dördüncü çeyreğinden itibaren Altın ve Siyah gövde rengi seçenekleriyle piyasalara sunulacak. Sony Ericsson G705u modeli de dördüncü çeyrekten itibaren Parlak Siyah renk ile seçkin marketlerde yerini alacak. Sony Ericsson G705 modelinin GSM / GPRS / EDGE 850 / 900 / 1800 / 1900 ve UMTS / HSUPA 850 / 1900 / 2100 desteği sunan bir versiyonu da ABD pazarına sunulacak.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 522
favori
like
share