Mini Crossover Concept

Mini’nin üçüncü versiyonu; Mini Crossover Concept, Ekim ayında Paris Otomobil Fuarı’nda sergilenecek. Clubman’dan sonra üçüncü versiyon olan Crossover arazi taşıtı stilinde.

Crossover Concept kendine has bir kapı düzenine sahip. Aracın sağ tarafındaki kapılar konvansiyonel olarak açılıyor, sol tarafında ise arka kapı sürgülü ve bagaj kapısı da sağa doğru kayarak açılacak şekilde tasarlanmış.

2.606 metre uzunluğundaki dingil mesafesi ve 4 metrelik boyu ile, Mini modelleri içinde en büyük versiyon olan Crossover, 4 yetişkini ve bagajlarını taşıyabilecek kapasitede. Aracın genişlik ve yüksekliği 1.83 metreye 1.598 metre.

BMW henüz motor seçenekleri ile ilgili bir açıklama yapmadı, ancak araç 4 çeker olacak. Crossover’ın üretimine 2010 yılında başlanması ve gövde tasarımında büyük değişiklikler olmaması bekleniyor.

mini crossover concept, mini crossover concept buyuklugu, mini crossover concept dowland, mini crossover concept en guzel rengi, mini crossover concept fiati, mini crossover concept fotograflari, mini crossover concept fotolari, mini crossover concept hizi, mini crossover concept ozellikleri, mini crossover concept renkleri, mini crossover concept resimleri, mini crossover concept yenisi, yeni model mini crossover concept

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 298
favori
like
share