EKRANLARIN EN ÇOK İZLENEN DİZİSİ YAPRAK DÖKÜMÜ'NDE DÜĞÜN VAR!... NECLA VE CEM EVLENİYOR!...Kanal D'nin sevilen dizisi Yaprak dökümü, mutlu bir görüntüye sahne olacak. Dizinin gelecek hafta yayınlanacak bölümünde Cem ve Necla'nın düğünü ekranlara getirilecek.Çarşamba akşamlarının reyting birincisi Yaprak Dökümü dizisi, yeni sezondaki sürprizleriyle devam ediyor.


Ali Rıza Bey ve ailesinin başına gelen onca felaket arasında zaman zaman yüzleri güldüren anlar da yaşanmıyor değil.


Sezon başında şofbenden zehirlenerek hastaneye kaldırılan Necla'ya aşkı iyice depreşen Cem, evlenme teklifiyle herkesi şaşırtmıştı. Ali Rıza Bey, gençlerin kararını duyduğunda gönülden istemese de kızının evlenmesini engellemeyeceğini söylemişti. Ancak Cem, kendi ailesiyle ilgili problemler yaşamaktaydı.
Herşeye rağmen Necla ile evlenmeye kararlı olan Cem, sonunda dileğine kavuşuyor. Necla'nın ailesi tüm kadro genç çiftin nikahına katılıyor. Cem'in ailesinin tavrını ise düğün sahnesinin ekrana getirildiği gün hep birlikte göreceğiz.


Geçen hafta Üsküdar Evlendirme Dairesi'nde yapılan çekimlerde, dizinin hemen hemen bütün kadrosu sette hazır bulundu. Fahriye Evcen'i gelinlikle gören çevredeki insanlar da merakla çekimleri izlediler.

Etiketler:
Beğeniler: 1
Favoriler: 0
İzlenmeler: 774
favori
like
share
MiSS-FENER Tarih: 16.09.2008 18:02
Özcan Deniz'le de Evlenirler Yakında
alvin18 Tarih: 16.09.2008 15:07
diziyi izlemiyorum ama bu kız gerçekten güzel