Tanıtım:
Üretici Açıklaması:
Thunderbird size daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli bir e-posta deneyimi sunuyor. Siz postalarınızı okurken, Thunderbird de virüsleri ve istenmeyen postaları gelen kutunuzdan uzakta tutar. Thunderbird'ü e-posta istemcisi ve besleme okuyucu olarak kullanmanızın size sağlayacağı kolaylıklar aşağıda sıralanıyor.

İstenmeyen Postaları Durdurmada Birebir
Thunderbird en etkili istenmeyen posta süzme özelliğiyle işinizi kolaylaştırır. E-postalarınız hesabınıza ulaşır ulaşmaz incelenir ve istenmeyen postalar diğerlerinden ayrılır. Böylece size gerçekten okumak istediklerinize gözatmak için zaman kalır. İstenmeyen postaları doğrudan silmeyi seçebileceğiniz gibi, istediğiniz bir dizine de yönlendirebilirsiniz.

Sizin Postanız, Sizin Kurallarınız
E-postalarınıza istediğiniz biçimde bakın. Thunderbird'ün yeni üç sütunlu görünümüyle e-posta yönetimini işkence olmaktan çıkarın. Araç çubuğunda istediğiniz gibi oynama yapın, programın görünümünü seçtiğiniz tema ile dilediğiniz biçimde değiştirin.

Güvenli ve Sağlam
S/MIME, sayısal imzalama, ileti şifreleme ve güvenlik aygıtı sertifikalarıyla yazılanları sadece siz ve istedikleriniz okusun.

Yararlı Özelliklerle Dopdolu
Thunderbird'ün sunduğu özellikler ve kolaylıklar arasında IMAP/POP desteği, besleme (ör. RSS, Atom) okuyucu, HTML ile biçimlendirilmiş e-posta desteği, hızlı arama, gelişmiş ileti süzme, alındı onayı, etiketleme, akıllı adres defteri ve LDAP bütünleşmesi, aktarma araçları ve e-posta ve haber grubu hesaplarını yönetebilme yer alır.

Eklentilerle Sınırsız Özellik ve Esneklik
Thunderbird size eklentiler aracılığıyla yeni özellikler ve işlevler ekleme olanağı tanır. Sizi dar kalıpların dışına taşıyan eklentiler sayesinde özel gereksinimlerinizi çok basit ve zahmetsiz bir biçimde karşılayabilirsiniz.

Özellikler :
"Araç Çubukları"nı isteğe göre her türlü şekilde düzenleyebilme
UI eklentilerine tam destek
Yeni görünüm özelliği (yeni tema desteği)
Outlook benzeri adres listesi ekranı
Çevrimiçi yardım
Yenilenmiş seçenekler ve menüler
Performans ve izleri gizleme yenilikleri
POP hesabı kullananlar için geliştirilmiş seçenekler
Tüm e-posta programlarındaki dosyaları ve ayarları alabilme özelliği
Gelişmiş e-posta şifrelemesi

Uyarı : Bu sürümün eski sürümler ile çakışmaması ve eski hataların tekrar etmemesi için bu yeni sürümü kurmadan önce eskisini sisteminizden kaldırmanız ve klasörünü tamamen silmeniz önerilmektedir.

Son Sürümde Neler Yeni?
Yazdığınız iletide yazım denetimi yapma
İletiden dosya silme
Güvenlik geliştirildi.
RSS geliştirildi.
İleti süzgeçleme için yönlendir ve yanıtla hareketleri eklendi.
Spam engelleme sunucuyla bütünleştirildi.
Güncelleme servisi artık Thunderbird'in tamamını değil de gerekli olan dosyaları innDirip kuracak.


Download

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 673
favori
like
share