.

Kaşlarınızın biçimi gözlerinizin ve bakışlarınızın anlamını bütünler. Çok aaaai çok ciddi çok masum veya çok çocuksu. Yüzünüze ve bakışlarınıza en çok yakışan kaş şeklini bulmak için aynanın karşısına geçin.

Elinize bir kalem alın. Yukarıdaki şekilde görüldüğü gibi burun deliklerinizden birinin yan tarafından kalemi yüzünüze dik gelecek şekilde tutun.kalemin ucunun geldiği yer kaşınızın ideal başlangıç noktasıdır. Daha sonra kalemi oynatmadan kaşınızın üzerinden çapraz şekilde şakağınıza kadar götürün. Burası ise kaşınızın ideal bitme noktasıdır. Kaş kavisinizi ise bu sınırlar arasında kendiniz belirleyebilirsiniz. Eğer kaşlarınız kısa ise ve ideal kaş bitim noktasına kadar uzamıyorsa uygun bir kaş kalemi ile kuyruğunu uzatabilirsiniz.

Kaş Şekilleri
Gözlerinizi daha büyük göstermek ve göz çukurunuzu gölgeleyebilmek için aşağıdaki gibi kaşlarınızın kıvrımını daha bariz bir şekilde belirginleştirmeli ve burnunuzun iki yanından kaşlarınızı alarak kaş aralarını açmalısınız.[COLOR="yellow"]Kavisli ve yay biçiminde kaş kadını daha çekici ve alımlı gösterir.
[COLOR="yellow"]Yüzünüze ve bakışlarınıza ciddi ve sert bir anlam kazandırmak istiyorsanız aşağıdaki üçgen kaş biçimini deneyin.[COLOR="yellow"]Ark biçimindeki kaş yüzünüze ve bakışlarınıza sürprizli ama aynı zamanda cilveli bir anlam katar.[COLOR="yellow"]Kaşlarınızın ucunu aşağıya doğru uzatırsanız yüzünüz ve bakışlarınız saf bir görünüm alır.

Etiketler:
Beğeniler: 2
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2475
favori
like
share
zbyd Tarih: 23.10.2008 10:26
ilk model spr çok saol jnm
SuRMeLi Tarih: 19.09.2008 21:27
:78:

Tesekkurler
Nerqish Tarih: 19.09.2008 21:02
[COLOR="SlateGray"]Emegine saglik canim
Lady Tarih: 19.09.2008 20:55
eline sağlık su-perisi