Rahat ve Enerjik Kıyafet ModasıyLa GençLerin KaLbini Kazanan CoLLezione

Rahat ve enerjik kıyafet modasıyla genç tüketicilerin kalbini kazanan Collezione `un Marka Müdürü Müge Ulusaler işin sırrını açıkladı: “Gençlerle takılıp gözlem yapıyoruz”

İletişim araçları, teknoloji, modanın daha hızlı tüketilmesine neden oluyor. Dolayısıyla sokak modasını takip etmek, nüfusun yüzde 22`sini oluşturan 12-22 yaş grubun sevebilecekleri popüler, trendy ve fonksiyonel ürünleri sunmak markalar için hayati önem taşıyor. Bunu başaranlardan biri olan Collezione `un Marka Müdürü Müge Ulusaler ile işin sırrını konuştuk.

Collezione ürünlerini kullanmaktan hoşlanan markaya aşık bir hayran kitlesi olduğunu belirten Ulusaler , Müşteri İlişkileri ve Pazar AR -GE departmanlarının düzenli olarak tasarım ekibini bilgilendirdiğini söylüyor. Müge Ulusaler , müşterilerinin gönlünü nasıl çaldıklarını ise şöyle açıklıyor: “12-18 yaş arasındaki gençleri eğlence mekanlarında, 19-22 yaş arası gençleri ise giyim, cafe -bar, fast-food mekanları, festival, konser, maçlar, sinema gibi sosyalleşme odaklı yerlerde yakından gözlemliyoruz. Teknolojiye olan tutkuları, iletişim araçlarını kullanma stillerine göre beğenilerini analiz ediyor, marka sadakatlerinin nedenlerini gözlemliyoruz.” Ulusaler , çeşitli profesyonel araştırma kuruluşları sayesinde onların hayat felsefelerini ve yaşam tarzlarını takip ettiklerini belirterek “Bu şekilde Collezione ve hedef kitlesi arasında duygusal bir bağ kuruyoruz.” diyor...

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 383
favori
like
share
SU-PERISI Tarih: 20.09.2008 20:05
Hepside birbirinden güzelmiş.
CADIKIZ Tarih: 19.09.2008 10:10
Cok guzellermis yaaa,hele gece is ve sportif:5:
MiSS-FENER Tarih: 18.09.2008 22:49
Güzel Modeller Varmış..Teşekkürler..