Sitenizi açtınız ya da uzun süredir içeriğini oluşturmaktasınız.
Ancak Adsense gibi bir çok reklamverenin reklamının bulunduğu bir platform olmadan reklam bulmak ve bu reklamları verimli bir şekilde yönetmek gerçekten çok ta kolay değil.
Kendi bilgisayarınızdan ve IP numaranızdan başvuru yapılması önemli.
Sitenize kabul gelip te gerekli kodları koyduktan sonra reklamlar çıktığında asla bu reklamlara tıklamamalısın. Tıklarsan atılma ihtimalinizin yüksek olduğunu unutmayın !

Başvuru için gerekenler:
1. [url]https://www.google.com/adsense/[/url] adresine gir.
2. Sayfanın ortasındaki “Başvurmak için Buraya Tıklayın” yazısına tıkla.
3. Açılan sayfada Hesap Türü olarak (eğer 20 çalışandan fazla istihdam seviyesi olan bir Şirket değilseniz) “Kişisel” seçimini aktif yapmalısınız.
4. “Web sitenizin URL’si” seçeneğine en aktif bilinen PR değeri yüksek ve en önemlisi özgün sitenizin adresini yazmanızı öneririz.
5. “Web Sitenizin Dili” olarak sitenizin gerçek dilini giriniz. Yanıltmak için veya başka bir amaçla yabancı birdil seçmenizin bir faydası olmayacağını, aksine reddedilmenize neden olabileceğini unutmayın.
6. “İrtibat Bilgileri” olarak gerçek ve kısa vadede değiştirmeniz gerekmeyecek bilgileri vermelisiniz. Bu bölümde daha önce hile nedeniyle hesabı kapatılmış bir kişinin vermiş olduğu adresin verilmesi direkt olarak başvurunun reddedilmesine neden olacaktır.
7. Formun kullanıcı adı ve şifre bölümlerinin de tamamlanması ile “Bilgileri Gönder” butonuna basabilirsiniz.

Tebrikler başvurunuzu tamamladınız.

Başvurunuza çoğunlukla 1-2 gün içerisinde ancak en çok 2 ay içerisinde bir yanıt alacaksınız. Yanıtın olumlu olması durumunda Hesabınıza girerek gerekli kodları alıp sitenize ekleyerek kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bol Kazançlar dileriz…

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 482
favori
like
share