Tanıtım:
Üreticiden: Tehditler, bilgisayarların beraberinde bilgisayar işlevine erişen cep telefonlarına dönük olarak da artarak sürmektedir. Quick Heal, bunu gözeterek bilgisayar ve aynı zamanda cep telefonunun güvenliğini sağlayan Total Security'i üretti.

Quick Heal Total Security 2008 spyware, hacker ve virüslere karşı tam koruma sağlar. Aynı zamanda sisteminizi tehditlerden koruyarak internet üzerinden kesintisiz iletişim kurmanızı sağlar. Quick Heal Total Security yüklü olan bilgisayarınız ile dünya ile birlikte çalışma ve oyun oynama özgürlüğünü hissedin.

Quick Heal Total Security 2008 bilgisayarınızda yüklü ise, cep telefonunuzu Bluetooth veya USB kablosu üzerinden tarayıp, temizleyebilirsiniz.

Total Security 9 fonksiyon içermektedir:


AntiVirüs
Solucan, trojan ve virüsleri otomatik olarak tespit ederek temizler. Dosyalarınızı korur, tarar ve e-posta eklentileri ile indirilen dosyalardaki virüsleri temizler.

AntiSpyware
Casus yazılımları bilgisayarınıza yüklenmeden önce bloke eder. Casus yazılımları tespit edip temizleyerek ve kimlik hırsızlığı aktivitelerini bloke ederek gizliliğinizi korur.

Güvenlik Duvarı
Agnitum Outpost destekli Quick Heal Firewall Professional 2.0 hacker ve hırsızları bilgisayarınızdan uzak tutar. Ağ tabanlı, bilinen/bilinmeyen ve iç/dış saldırılara karşı tam koruma sağlar.

AntiPhishing
Siz internette gezinirken açılan sayfalardaki aldatıcı aktiviteleri otomatik olarak tarayarak sisteminizi phishing saldırılarına karşı korur. Aldatıcı siteleri bloke ederek kimlik hırsızlığını önler. Böylece güvenle internet bankacılığını kullanarak alışveriş yapabilir ve internette gezinebilirsiniz.

Anti-Rootkit
Derin tarama yaparak rootkitleri etkin biçimde tespit eder ve temizler. Çalışan uygulamalar, kayıt defteri ve dosya sistemindeki, sistemden gizli olarak çalışan şüpheli rootkit aktivitelerini tarar.

AntiSpam
Spam (reklam amaçlı) e-postaları, dolandırıcılığa yönelik a-postaları, porno içerikli postaları ve gereksiz postaları gelen dosyanıza girmeden önce bloke eder.

Data Hırsızlığı Koruması
Yetkili olmayan kişilerin sisteminizdeki veri/dosyalarını USB veya diğer yığın depolama aygıtlarına kopyalamasına engel olur.

Özel Koruma
Bilgisayar kullanım izlerini kaldırarak tüm geçmiş kayıtlarını ve aktivite izlerini siler. Ayrıca geçmişi ve çeşitli uygulamaların son kullanılanlar listelerini silerek gizliliğinizi korur.

PC2 Mobil Tarama
Bilgisayarınıza bağladığınız cep telefonu, PDA ve akıllı telefonlardaki virüsleri tarar ve temizler.

Quick Heal AntiVirus ve AntiSpyware Özellikleri
Check Mark ve VB100% sertifikalı araç.
Tüm in-The-Wild virüslerine karşı %100 koruma.
Günlük otomatik güncellemeler.
Karmaşık spyware ve trojanları tespit edip temizler.
En son adware, numara çeviricileri (dialer), bot ve riskli araçları tespit edip siler.
DNAScan teknolojisi bilinmeyen malwareleri imza güncellemesi yayınlanmadan önce tespit edip siler.

Quick Heal Firewall Professional 2.0 Özellikleri
Kolayca yapılandırılabilen güvenlik seviyesi.
Tüm hacker saldırısı tiplerini tespit eder.
Tüm bağlantı tiplerindeki ağları korur.
Gelen bağlantıları otomatik olarak izler.
Port gizliliği özelliği.

DNAScan Teknolojisi
Geleceğe yönelik kapsamlı virüs koruması
Yeni solucan, trojan ve botlara karşı otomatik koruma
Hızlı virüs tespiti
Karmaşık virus, spyware, rootkit ve trojanlar için en iyi çözüm

Acil Durum CD'si
Windows yüklü bilgisayarınızı güvenli olarak başlatmanızı, NTFS kısımlarına sahip olanlar da dahil olmak üzere tüm sürücülerinizi taramanızı ve temizlemenizi sağlayan kendi acil durum ön yükleme CD'nizi oluşturun. Bu CD kötü biçimde virüs bulaşmış bilgisayarlardaki, Windows içerisinden temizlenemeyen dosya virüslerini temizlemenizi sağlar.

Native Boot Scan
Bir Yerel Tarama zamanlayarak tüm sürücülerin sonraki ön yüklemede, Windows yüklenmeden önce taranmasını ve temizlenmesini sağlayın. Bu uygulama, en tehlikeli rootkit, spyware özel amaçlı trojan ve aktivite kaydeden zararlıların dahi tespit edilip temizlenmesini mümkün kılar.

DoWNLoaD InDiiR

Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 495
favori
like
share
rodliges Tarih: 27.11.2008 07:57
ya burası demo sitesimi ki demo program veriyorsun
rodliges Tarih: 27.11.2008 07:54
güzel bi çalışma
kys38 Tarih: 07.11.2008 09:19
teşekkrüler paylaşımızdan dolayı