Yüzlerce yıllık tarihi içinde barındıran bir şifa kaynağı tuzla kaplıcaları... 1611 yılında Evliya Çelebi�nin ziyaret ederek meşhur eseri � SEYAHATNAME� sinde övgüyle bahsettiği, doğanın insanlara sunduğu eşssiz zenginliğin çok yakınınızda olduğunu biliyormusunuz... Tuzla Kaplıcaları Sağlık ve Turizm Tesisleri işte bu zenginliği, bilimin güvenilirliği ve modernizmin imkanlarıyla, şifa arayan değerli ziyaretçilerimiz için en iyi şekilde hazırlamaktadır.

Tuzla Termal Tesisleri�nin termal havuzu romatizmal hastalıklar (romatoid artrid), kireçlenmeler, kadın hastalıklarından fonksiyonel kısırlık ve iltihabi hastalıklar, ortopedik ameliyatlar sonrası iş ve normal yaşantıya sağlıklı dönebilme gibi pek çok hastalığa iyi gelmektedir.

Şifalı suların içme bölümü ise mide-barsak sistemi hastalılarından kronik gastrid, mide salgı bozukluğu ve kabızlığa; böbrek ve idrar yolları hastalıklarından böbrek taşları,kronik böbrek ve yolları iltihaplarına ; şeker hastalığına ve safra kesesi taşlarına iyi gelmektedir.

Etiketler:
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 2154
favori
like
share