İstanbul’ un kurtuluşunun 85. yılı etkinliklerinde Enbe Orkestrası sahne alacak!

Şef Behzat Gerçeker yönetiminde Enbe Orkestrası bu kez İstanbul için İstanbul şarkıları ile sahnede !

Yurtiçi ve yurtdışında sayısız konserler veren Enbe Orkestrası bu kez İstanbul’un Kurtuluşu etkinlikleri çerçevesinde sahne alacak. Enbe bu gün için hazırlanan özel repertuarı, 45 kişilik ekibi, özel dans şovları ve solistleri ile Cemal Reşit Rey’de izleyicilere muhteşem bir gece yaşatacak.

Enbe Orkestrası yorumu ile İstanbul Şarkıları…

Kurtuluşu’nun 85. yılı kutlamaları çerçevesinde İstanbul Valiliği ev sahipliğinde İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kültür Daire Başkanlığı tarafından organize edilen bu özel gece için toplam bir buçuk saatlik özel bir repertuar hazırlayan Şef Behzat Gerçeker yönetimindeki Enbe Orkestrası “Kız sen İstanbul’un Neresindensin”, “Kalamış” , İstanbul’u Dinliyorum Gözlerim Kapalı” , “Üsküdar’ a Gider iken” ile Mazhar Fuat Özkan’ ın “Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’ da”, ve Sezen Aksu’ nun “Yarim İstanbul” ve “İstanbul İstanbul Olalı” gibi unutulmaz İstanbul şarkılarını da seslendirecek.

6 Ekim 2008 günü eline Türk bayrağı alan herkes, İstanbul’un düşman işgalinden kurtuluşunun 85. yıldönümünü büyük bir coşkuyla kutlamak için, Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda Enbe Orkestrası konserinde buluşacak.

Beğeniler: 2
Favoriler: 1
İzlenmeler: 820
favori
like
share