Arkadaşlar Mount Blade Türk yapımcılar tarafından yapılmış , güzel , farklı ve kaliteli bir oyundur. Oyunda yüzünü kendiniz belirlediğiniz bir karakterle eski çağda, veagir ve svalyan denilen taraflarından herhangi birine girebilir , turnuvalara katılabilir, ticaret yapabilir, kendi ordunuzu kurabilir, savaşlar yapabilir, kaleler fethedebilirsiniz.

Oyunda oyuncu gelişimi level ile ödüllendiriliyor. Aynı zamanda level atlamadan aldığınız puanlarla kendiz özelliklerinizi geliştirebiliyorsunuz. Oyun knight gibi skill vb. özellikleri kullanarak yapılan savaşları içermiyor , aynı zamanda herhangi bir strateji oyunu gibi de adamlarınızı mousenız yardımıyla saldırtmıyor ve kendinizde öle savaşmıyorsunuz. mount blade atlı giriş

Oyunda oyuncu gözünden görüyorsunuz ve aynı normal savaştaymış gibi atınızın üstünde , elinizde kılıcı istediğiniz yerden istediğiniz kişiye sallıyor aynı zaman da istediğiniz zaman savunma haline de geçebiliyorsunuz. Biraz incelemeniz için oyunun screenshotlarını da koyuyorum. Oyun gerçekten güzel , beğeneceğinizi umduğum bi oyun. Yalnız oyun hala beta aşamasında olduğu için bi müddet sonra aynı görevler tekrar çıkıyor. Bu da tabi canınızı sıkıyor. Ama yinede oynamaya değer bi oyun olduğunu düşünüyorum.

-ALINTI-


Türk yapımı beta bir oyun. en son 1.003 versiyonu çıktı.Gerçekten oynaması çok keyifli.Demo modunda 8 level'a kadar ilerleyebiliyorsunuz.Son versiyonunda bir çok yenilik eklenmiş durumda ama 1.003'ün Türkçe versiyonu henüz çıkmadı.

[url]http://www.taleworlds.com/mb_download.html[/url]


Screenshots:

Kesinlilikle oynamaya değer.
:1:

Etiketler:
darkerius darkerius
Üyenin Yeni Konuları
Üyenin Populer Konuları
Beğeniler: 0
Favoriler: 0
İzlenmeler: 1585
favori
like
share
hocker97 Tarih: 09.12.2008 21:36
saol kanki